Lody Koral z Wedlem, Oshee i marką Łaciate

Koral RollerOferta asortymentowa marki Koral w 2016 roku wzbogaciła się o 7 zupełnie nowych produktów. Oprócz tego, linia kilku najbardziej popularnych lodów została uatrakcyjniona o nowe, unikalne smaki.

Nowe propozycje marki Koral

Propozycja marki Koral zakłada wprowadzenie między innymi trzech nowych rodzajów owocowych lodów sorbetowych. Reklamowany jako „Hit lata 2016” sorbetowy Roller to zakręcone lody o smaku truskawki, owoców egzotycznych i mango, sprzedawane w pojemności 85 ml. Kolejną propozycją firmy Koral na sezon lodowy 2016 są całkowicie nowe, wodne, owocowe lody Rakieta z mleczną polewą, galaretką i czekoladą. Następną nowością od marki są orzeźwiające, wieloowocowe i zakręcone lody na patyku Drill Juice oraz Drill Milk. Ponadto, zupełnie nowe oblicze zyskuje popularny, zwłaszcza wśród najmłodszych smakoszy lodowych, Lulek czyli lizak lodowy, który wzbogacony został sokami owocowymi i dostępny będzie w smakach: jabłkowo-malinowym, malinowo-pomarańczowym oraz pomarańczowo-jabłkowym.

Współpraca z Wedlem, Oshee i Łaciate

Co warte podkreślenia, PPL Koral w sezonie 2016 oferuje konsumentom wyjątkowe produkty, opracowane przy współpracy z czołowymi producentami z branży FMCG jak: E.Wedel, Łaciate, czy Oshee Vitamin. Wyjątkowe smaki zyskał jeden z najpopularniejszych produktów marki Koral – lody impulsowe Grand. Grand w polewie czekoladowej E.Wedel to połączenie pysznych lodów z wyborną polewą renomowanego producenta czekolady. Lody dostępne będą w dwóch wariantach smakowych – Tiramisu i Panna Cotta, oba wzbogacone o pyszne sosy. W kategorii lodów śmietankowych nową propozycją jest wzbogacona linia produktów pod niezwykle popularną marką Łaciate. Koral zamierza wypromować w tym sezonie dwa rodzaje Łaciatych lodów impulsowych: Rożka i „mrożoną kanapkę”. Obydwa produkty łączą w sobie smaki puszystej śmietanki i cukierków „krówka”. Lody Łaciate w waflach czyli dwa chrupiące wafelki przełożone lodami śmietankowo – „krówkowymi” mają być sprzedawane w pojemności 150 ml, natomiast lody Łaciate Rożek mają mieć unikalną objętość 180 ml.

Jeden z najpopularniejszych polskich producentów lodów postawił w tym roku również na współpracę ze znaną marką Oshee Vitamin, kojarzoną do tej pory głównie z napojami izotonicznymi dla sportowców. Produkty Korala Ice Orange i Ice Strawberry to doskonale orzeźwiające połączenie lodów sorbetowych pomarańczowych lub truskawkowych z wyjątkowym dodatkiem witamin i minerałów. Lody Oshee Vitamin Ice są oferowane jako lody impulsowe na patyku o pojemności 80 ml.

Bestsellery wzbogacone o nowe wersje

Oprócz nowości, Koral wzbogaca również ofertę swoich dotychczasowych bestsellerów o zupełnie nowe wersje. Oryginalne smaki zyskały lody między innymi takie jak: Solo, Oskar, czy Grand. Przebojowa, impulsowa linia lodów sorbetowych marki Koral, czyli Solo, będą od teraz dostępne w 4 smakach: pomarańczowym, truskawkowym, owoców tropikalnych oraz nowym mango. Rodzina lodów Oskar w sezonie 2016 dostępna jest w 8 kompozycjach smakowych. Wśród nowości: Oskar o smaku ciasteczek kokosowo-migdałowych w białej polewie i śmietankowy w polewie sorbetowej mango. Do oferty niezwykle popularnych lodów Koral-Grand dołączy wersja o smaku deseru crème brulee z sosem karmelowym w polewie. Ostatnią nowością wśród lodów na patyku jest Top Milker jogurtowy z sorbetem mango.

Lody nie tylko „impulsowe”

W sezonie 2016 firma Koral oczywiście stawia także na lody familijne – pakowane w kubeczki i pudełka. Niezwykle popularna linia lodów Koktajlowych będzie dostępna w zupełnie nowej, intrygującej kompozycji smakowej orzech – karmel z pysznymi sosami. Większy apetyt mają z kolei zaspokoić lody w pudełku Kolorowe Lato w nowym smaku śmietankowo-czekoladowo-caffe latte.

Wprowadzenie nowych linii produktów oraz nowych smaków dobrze znanych lodów to odpowiedź PPL Koral na zapotrzebowanie rynku oraz najnowsze trendy w branży spożywczej. Producent lodów z Nowego Sącza swoją nową ofertą wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów. Nie pozostaje nic innego, jak czekać na upalny, gorący sezon lodowy 2016 by móc czerpać radość i przyjemność z konsumpcji nowych smaków ulubionych lodów Polaków.

Koral

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.