Naturalnie i bez cukru – zdrowe nowości OSHEE

OSHEE natural green teaRosnąca świadomość w zakresie prawidłowego odżywiania sprawia, że konsumenci coraz chętniej sięgają po produkty naturalne, wolne od konserwantów, barwników, a nawet cukru. Dlatego firma OSHEE, od lat promująca zdrowy styl życia, wprowadza linię napojów Natural Tea. Dostępne w dwóch smakach – herbaty zielonej z cytryną i czarnej z jaśminem – są złożone wyłącznie z 3 organicznych składników bez dodatku cukru.

W Polsce systematycznie przybywa entuzjastów zdrowego żywienia. Wg badań przeprowadzonych przez agencję badawczą MANDS na zlecenie De Heus 40 proc. Polaków deklaruje, że przynajmniej raz w tygodniu kupuje produkt, który określa jako zdrową żywność, a tylko 10% nigdy tego nie robi. Na wzrost świadomości wskazują wybory zakupowe klientów, którzy unikają sztucznych aromatów oraz barwników, obawiając się ich negatywnego wpływu na zdrowie.

Jak podaje raport „Rynek napojów bezalkoholowych w Polsce” opracowany przez firmę badawczą Nielsen, ponad połowa badanych uważnie czyta etykiety żywieniowe, a 6 na 10 poszukuje produktów z prostą listą składników.

Dlatego OSHEE, jako marka wspierająca konsumentów w dążeniu do zdrowego stylu życia, wprowadza do swojego asortymentu kolejne produkty z linii Natural, których receptura jest oparta wyłącznie na trzech naturalnych składnikach. Do Natural Sports Drink, sportowych napojów o właściwościach izotonicznych dołączają teraz herbaty butelkowane – Natural Tea.

OSHEE natural black teaIch prosta, trzyskładnikowa formuła łączy napar herbaciany z kilkoma lubianymi dodatkami – cytryną i kwiatem jaśminu. Krótki, naturalny skład jest w pełni wolny od konserwantów, barwników, aromatów i nie zawiera cukru. Napoje o pojemności 0,5 l są dostępne w dwóch delikatnych smakach: Natural Green Tea na bazie zielonej herbaty z wyraźną nutą cytryny oraz Natural Black Tea z subtelnym posmakiem jaśminu w naparze z klasycznej czarnej herbaty.

Ich charakterystyczne i czytelne etykiety eksponują krótki, naturalny skład. Wyróżniające się prostotą, utrzymane w modnej, minimalistycznej estetyce będą widoczne na półce ze zdrową żywnością i napojami roślinnymi.

OSHEE

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.