Poland & CEE Retail Summit 2015 – branżowe spotkanie roku w Polsce

Retail Summit 2015Już 18-19 marca 2015 roku w hotelu Hilton w Warszawie odbędzie się kolejna edycja kongresu Poland & CEE Retail Summit. Redakcja Przeglądu Handlowego objęła wydarzenie swoim patronatem.

Celem kongresu Poland & CEE Retail Summit jest budowanie społeczności, stawiającej sobie za zadanie tworzenie nowej jakości oraz rozwoju polskiego i europejskiego handlu. Każdej kolejnej edycji kongresu Poland & CEE Retail Summit cel ten udaje się realizować w praktyce poprzez m.in.: wspólne definiowanie wyzwań stojących przed sektorem i przed poszczególnymi sieciami handlowymi i firmami spożywczymi, promowanie dobrych praktyk współpracy na linii producent FMCG – sieć handlowa, tworzenie przestrzeni ułatwiającej nawiązywanie relacji oraz rozpoczęcie rozmów na temat przyszłej współpracy.

Kongres dzięki swojej rozbudowanej formule i obecności kluczowych rynkowych graczy, od 7 lat wpływa na jakość i tempo rozwoju polskiego i europejskiego handlu jak oraz ma wymierne przełożenie na codzienny biznes poszczególnych firm.

Rosnąca z roku na rok frekwencja (756 uczestników edycji 2014) oraz powiększające się grono stałych oraz nowych uczestników kongresu, potwierdza efektywność przyjętej formuły wydarzenia. Aby jeszcze lepiej odpowiedzieć na oczekiwania uczestników, do zbliżającej się edycji wprowadzono kilka innowacji i zmian – przede wszystkim kolejna edycja kongresu odbędzie się w nowej lokalizacji, zwiększającej Państwa komfort i możliwości organizacyjno-prezentacyjne; po raz pierwszy do agendy dodajemy sesję Trade Meeting, podczas której menadżerowie grupy zakupowej GH PL PLUS będą prezentować politykę zakupową na lata 2015-2016; udostępnimy Państwu aplikację networkingową, za pomocą której będą Państwo mieli możliwość nawiązać kontakt z każdą osobą biorącą udział w kongresie.

Więcej informacji na temat kongresu znajdą Państwo na stronie: www.retail-conferences.com

Blue Business Media

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.