Nagrody „Retailer of the Year – Wybrany przez dostawców” przyznane. Relecja z gali podczas Retail Summit 2019

Retail Summit 2019 - galaJuż po raz 10. na uroczystej gali podczas XI edycji kongresu Retail Summit 2019, który w dniach 3-4 kwietnia 2019 roku odbył się w Warszawie, przyznano nagrody w plebiscycie “Retailer of the Year – Wybrany przez dostawców”.

Nagroda “Retailer of the Year – Wybrany przez dostawców” jest jedynym wyróżnieniem na polskim rynku przyznawanym sieciom detalicznym i hurtowym przez ich dostawców. Jej celem jest wyróżnienie sieci detalicznych oraz hurtowych, działających w poszczególnych formatach na polskim rynku. Szczególnie takich z którymi producentom FMCG najbardziej opłaca się współpracować.

W każdej edycji nagroda “Retailer of the Year” dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach, jest przyznawana na podstawie badań przeprowadzonych przez renomowaną firmę badawczą AC Nielsen.

Retailer of the Year 2018Badania zostały zrealizowane w 5 kategoriach:

  • Sieci multiformatowe (duże formaty), Zwycięzca: Carrefour Polska
  • Supermarkety, Zwycięzca: Dino
  • Sklepy małego formatu, Zwycięzca: Żabka
  • Hurtownicy i dystrybutorzy, Zwycięzca: Selgros
  • Dyskonty, Zwycięzca: Biedronka

W wyniku przeprowadzonych badań została wręczona także NAGRODA GŁÓWNA, która przyznawana jest jednemu z laureatów poszczególnych kategorii. Laureatem w tej kategorii została sieć Żabka.

Przegląd Handlowy już po raz 6. miał okazję objąć swoim patronatem to niezwykle ważne wydarzenie branżowe i wziąć w nim czynny udział.

1 koment.

  • 12 Kwi 2019 | URL komentarza | Odpowiedz

    Fajna impreza z rozmachem 🙂 Brałam w niej kiedyś udział, ale wtedy było nie w Hiltonie, a w Courtyard przy Lotnisku.

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Biedronka, Carrefour, Carrefour Polska, Dino, Dino Polska, Hilton Warszawa, Hotel Hilton, Hotel Hilton Warszawa, Kongres handlowy, Kongres spożywczy, Mirosław Szul, Przegląd Handlowy, Retail Summit, Retail Summit 2019, Selgros, Spotkania branżowe, Warszawa
Carrefour - podpisanie kontraktów farmerskich
Carrefour podpisał 15 kontraktów farmerskich z polskimi rolnikami

Carrefour Polska kontynuuje rozwój nowego modelu współpracy z polskimi producentami warzyw i owoców - z początkiem kwietnia sieć podpisała łącznie...

Zamknij