Usługi kurierskie w salonikach prasowych Kolportera

Salonik prasowy Kolporter

fot. Kolporter

Firma kurierska K-EX we współpracy z Kolporterem przygotowała nową usługę, która od początku października br. jest realizowana w wybranych, 240 salonikach prasowych Kolportera oraz salonach Top-Press. Klienci saloników mogą teraz nadać lub odebrać osobiście przesyłki kurierskie.

Klient zainteresowany usługą powinien złożyć w saloniku przesyłkę wraz z listem przewozowym. Blankiety listów dostępne są w punktach nadawczych. Po wypełnieniu listu klient dokonuje opłaty, a nasza firma doręcza przesyłki do odbiorców na terenie całej Polski.

– wyjaśnia Mariusz Czepiec, dyrektor handlowy firmy K-EX.

W salonikach prasowych Kolportera można także odebrać przesyłkę – po okazaniu kodu, jaki został do odbiorcy wysłany SMS-em. Dodatkowym ułatwieniem dla klientów jest możliwość nadawania i odbierania przesyłek za pobraniem.

Nieustannie pracujemy nad rozszerzeniem i wzbogaceniem oferty saloników prasowych nie tylko o tradycyjny asortyment, ale także o niestandardowe usługi. Podjęcie współpracy z firmą kurierską jest tego przykładem, liczymy, że dzięki temu nasze saloniki staną się jeszcze bardziej atrakcyjnym miejscem dla klientów.

– mówi Mateusz Wiśniewski, wiceprezes Kolportera, kierujący Departamentem Sieci Własnej spółki.

Saloniki Kolportera, w których realizowana jest usługa kurierska, są oznaczone logo K-EX Sp. z o.o.

Kolporter

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.