Pierwszy sklep POLOmarket w Pruszczu Gdańskim

Otwarcie POLOmarket w Pruszczu GdańskimPolska sieć supermarketów POLOmarket 13 maja otworzyła kolejny w tym roku nowy obiekt. Tym razem inwestycja została zrealizowana w Pruszczu Gdańskim. Jest to pierwszy sklep sieci POLOmarket w tym mieście.

W zakresie inwestycji, supermarket w Pruszczu Gdańskim został zaprojektowany zgodnie z najwyższymi standardami sieci i wg najnowszego konceptu. Funkcjonalne i szerokie aleje zakupowe oraz odpowiednio dostosowany układ regałów zapewniają bardzo wysoki komfort codziennych zakupów. Obiekt posiada także szereg proekologicznych rozwiązań takich jak pompa ciepła zintegrowana z odzyskiem energii, czy energooszczędne systemy chłodnicze zasilane glikolem, które wykorzystują przyjazny dla środowiska propan (R290). Planowany jest także montaż paneli fotowoltaicznych.

Sieć supermarketów POLOmarket wyróżnia się szerokim i zróżnicowanym asortymentem artykułów food oraz nonfood, stawiając niezmiennie na rozwój oferty produktów świeżych i ultraświeżych. W nowym obiekcie dostępna jest również oferta niemrożonych świeżych ryb oraz mięsa pakowanego (również z uwzględnieniem asortymentu sezonowego).

Niezależnie od inwestycji już zakończonych w tym roku, sieć jest w trakcie realizacji kolejnych, jednocześnie stale poszukując lokalizacji pod nowe obiekty.

POLOmarket w Pruszczu Gdańskim znajduje się przy ul. Wita Stwosza 10A.

Godziny otwarcia:

  • pn-pt: 6:30 – 22:00
  • sob: 6:30 – 22:00
  • nd. handlowa: 9:00 – 20:00

***
Grupa POLOmarket to największa polska sieć supermarketów. Tworzą ją spółki detaliczne prowadzące sklepy, a także spółka logistyczna dysponująca trzema centrami logistycznymi. Firma rozpoczynała działalność w 1997 roku z 27-mioma sklepami. Dziś jest to już ponad 280 nowoczesnych placówek na terenie całej Polski i ponad 2,5 mld obrotu netto rocznie. Sklepy sieci POLOmarket odwiedza miesięcznie blisko 9 mln Klientów. Obecnie POLOmarket daje zatrudnienie 5 500 osobom.

POLOmarket

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.