12. edycja kongresu Poland and CEE Retail Summit już 6-7 kwietnia w Warszawie

Plan piętra konferencyjnego w hotelu DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre WarsawW dniach 6-7 kwietnia 2022 w hotelu DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre w Warszawie, odbędzie się zaległa 12. edycja kongresu Poland and CEE Retail Summit, organizowanego przez firmę ECU.

Przegląd Handlowy jest partnerem medialnym Retail Summit nieprzerwanie od 2014 roku i aktywnie uczestniczymy w każdej edycji kongresu.

Tegoroczna edycja Retail Summit będzie wyjątkowa ze względu na ostatnie 2 lata, w których na świecie rządził i dzielił Covid oraz na trwającą od 24 lutego br. wojnę w Ukrainie, spowodowaną brutalną inwazją Rosji. Wojna ta ma ogromny wpływ na gospodarkę Ukrainy, ale także na gospodarki europejskich państw.

12. edycja Retail Summit została przełożona o 2 lata z powodu Covid-19, który 24 lutego skończył się. Przynajmniej mentalnie.

Rosja rozpoczęła inwazję na Ukrainę. Bez wątpienia ten akt agresji ma ogromny negatywny wpływ na wiele milionów ludzi, a nasze serca i umysły są z mieszkańcami Ukrainy. Następstwa inwazji będą miały również duży wpływ na całą branżę handlu detalicznego, powodując w nadchodzących latach wiele nieprzewidzianych nowych efektów motyla i reakcji łańcuchowych. Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za profesjonalne kształtowanie przyszłości naszej branży.

Wykorzystajmy konferencję Retail Summit 2022 i obecność na niej do wyzwolenia potężnej pozytywnej energii drzemiącej w nas. Wykorzystajmy kontakty nawiązane na konferencji, treści udostępniane przez naszych prelegentów i panelistów, aby świat i biznes stał się odrobinę lepszym miejscem.

– mówi Casper Haring, CEO European Conferences United.

To tu, podczas kongresu, będzie można spotkać ponad 200 prelegentów z Polski i zagranicy. Organizatorzy przewidują łącznie ponad 1200 uczestników.

European Conferences United

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.