Polscy konsumenci coraz częściej sięgają po zdrowe pieczywo

Chleb BakalMarka Bakal, należąca do firmy Atlanta Poland S.A., oferuje na polskim rynku spożywczym zdrowy zamiennik pieczywa – Mix Ziaren Do Wypieku Chleba Pełnoziarnistego Bez Mąki. To gotowa mieszanka pełnowartościowych ziaren. Do opakowania producent dołącza odpowiednią foremkę do pieczenia. W 2016 roku produkt 4 ZIARNA otrzymał Certyfikat Dobry Produkt, nadany przez Portal Spożywczy, w kategorii „Produkt innowacyjny”.

Rosnący trend zdrowej żywności zdecydowanie zmienia oczekiwania polskich konsumentów i sprawia, że coraz częściej sięgają oni po zdrowe pieczywo. To bardzo dobrze, bo zdrowe i bogate w substancje odżywcze pieczywo powinno być jednym z podstawowych elementów żywieniowych w codziennej diecie.

– mówi Piotr Bieliński, Prezes Zarządu Atlanta Poland S.A.

Bakal Mix Ziaren Do Wypieku Chleba Pełnoziarnistego Bez Mąki to produkt przeznaczony dla konsumentów świadomych zdrowego odżywania, poszukujących zdrowych alternatyw i chcących zachować zbilansowaną dietę. Nie zawiera glutenu, konserwantów oraz dodatku cukru. Jest łatwy w przygotowaniu i nie wymaga wielu dodatkowych składników.

Wystarczy dodać dwa jajka, sól oraz pieprz, przełożyć do załączonej w opakowaniu foremki, upiec w piekarniu i zdrowy chleb gotowy!

– dodaje Piotr Bieliński.

Bakal 4 ZIARNA to kompozycja czterech specjalnie dobranych, wartościowych ziaren, wśród których znajdują się: pestki dyni, siemię lniane, sezam jasny i słonecznik. Wszystkie cztery składniki są cennym źródłem białka, błonnika pokarmowego, witamin i innych wartości odżywczych oraz mają pozytywny wpływ na funkcjonowanie organizmu.

Firma Atlanta Poland S.A. istnieje na rynku od 1990 roku i jest jedną z największych firm działających w Polsce w obszarze handlu bakaliami. Od 2009 roku rozwija się również w handlu detalicznym oferując szeroką gamę bakalii konfekcjonowanych pod marką Bakal.

Atlanta Poland

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.