Grześki i Jeżyki zamknięte w tabliczce czekolady marki Goplana

Goplana JeżykiMarka Goplana rozszerza linię czekolad nadziewanych. Wśród nowych propozycji znalazły się tabliczki inspirowane wafelkami Grześki i ciastkami Jeżyki. Produkty są dostępne w szerokiej dystrybucji od września.

Goplana wciąż odkrywa nowe oblicza czekolady i zaskakuje kolejnymi ciekawymi nowościami. Tym razem do oferty marki dołączyły dwie nowe propozycje, które zasmakują miłośnikom chrupiących wafelków Grześki, „najeżonych” bakaliami ciastek Jeżyki i nie tylko. Czekolada nadziewana Goplana Grześki i Czekolada nadziewana Goplana Jeżyki uzupełnią ofertę tabliczek nadziewanych inspirowanych popularnymi pralinami oraz cukierkami Solidarności.

Goplana GrześkiChrupiący wafelek Grześki przekładany delikatnym kremem kakaowym stanowił inspirację do stworzenia Czekolady nadziewanej Goplana Grześki. Z kolei druga propozycja to czekolada nadziewana Goplana Jeżyki, która swój pyszny smak zawdzięcza kruchemu herbatnikowi, słodkim bakaliom i delikatnemu karmelowi – nadzieniu, które od lat stanowi bogate wnętrze ciastek Jeżyki.

Nowe czekolady Goplany to znakomity pomysł na słodką przekąskę. Będą doskonałą propozycją na spotkania z rodziną, wieczory z przyjaciółmi czy ukochaną osobą. Czekolada w połączeniu z chrupiącym lub „najeżonym” nadzieniem osłodzi każdy dzień.

Czekolada nadziewana Goplana Grześki i czekolada nadziewana Goplana Jeżyki są dostępne w sprzedaży od września br.

Gramatura:

  • Czekolada nadziewana Goplana Jeżyki 90g
  • Czekolada nadziewana Goplana Grześki 88g

Cena: ok. 2,99 zł

Colian

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.