Firma Grycan wprowadza do oferty lody impulsowe

Lody impulsowe GrycanPolski producent lodów, firma Grycan – Lody od pokoleń, wiosną 2016 roku wprowadza do sprzedaży linię lodów impulsowych w kubeczkach z łyżeczką. Rozszerzając swoją ofertę o lody impulsowe marka wchodzi w segment, który stanowi 61% całego rynku lodów.

Lody impulsowe marki Grycan – Lody od pokoleń w kubeczkach 125 ml z dołączoną łyżeczką będą dostępne w sprzedaży detalicznej od kwietnia 2016 roku. Nową linię stanowią trzy najbardziej lubiane przez Polaków smaki – waniliowy, truskawkowy i czekoladowy.

Cieszymy się, ze z każdym rokiem konsumenci coraz lepiej oceniają nasze lody i markę Grycan, co potwierdzają nasze bardzo dobre wyniki zeszłego roku oraz uzyskanie pozycji lidera rynku lodów familijnych. To zachęciło nas do zrobienia kolejnego kroku w rozwoju marki Grycan – Lody od pokoleń. Dzięki jakości, którą od wielu lat stawiamy na pierwszym miejscu i którą poświadczamy sygnując lody swoim nazwiskiem mamy przekonanie, że lody impulsowe Grycan, podobnie jak inne nasze produkty, zostaną dobrze przyjęte przez konsumentów.

– mówi Zbigniew Grycan, właściciel marki Grycan – Lody od pokoleń.

Pozycja lidera w sklepach wielkopowierzchniowych

Dzięki doskonałej znajomości potrzeb konsumentów oraz skutecznej strategii budowania swojego portfolio w 2015 roku marka Grycan – Lody od pokoleń uzyskała pozycję lidera całego rynku lodów familijnych, a jej wartościowe udziały rynkowe wyniosły 15,4%. Produkowane przez Elżbietę i Zbigniewa Grycanów lody dostępne są we wszystkich formatach sklepów rynku detalicznego – od wielkopowierzchniowych, przez dyskonty, aż po sklepy osiedlowe. Według badań AC Nielsen – w hipermarketach oraz supermarketach – marka Grycan – Lody od pokoleń zajmuje pozycję lidera pod względem wartościowych udziałów rynkowych w kategorii lodów familijnych.

100 smaków lodów Grycan

W historii marki Grycan – Lody od pokoleń powstało już 100 smaków lodów. Obecnie w ofercie ciągłej i sezonowej znajduje się ponad 60 smaków, wśród których dostępne są:

  • lody tradycyjne tworzone na bazie śmietanki kremówki i żółtek jaj, z dodatkiem siekanej czekolady czy ręcznie krojonych bakalii,
  • lody jogurtowe powstające ze świeżego jogurtu naturalnego,
  • sorbety przygotowywane z ręcznie obieranych i krojonych owoców, zarówno krajowych, jak  i zagranicznych.

Grycan

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.