Słomka ptysiowa Brześć ponownie w sieci Biedronka

ZPC BrześćOd 28 grudnia w sieci sklepów Biedronka, na terenie całej Polski, pojawi się słomka ptysiowa marki Brześć. Kolejna akcja in-out, realizowana przez producenta wyrobów cukierniczych we współpracy z popularną siecią handlową, to element konsekwentnie wdrażanej strategii rozwoju kanałów sprzedażowych, zwłaszcza w obszarze „private labels”.

Wyroby Brześcia od dłuższego czasu regularnie pojawiają się nie tylko w Biedronce, ale również w takich sieciach jak Tesco, Dino, POLOmarket czy Lewiatan. Firma wprowadza swoje wyroby na półki sklepowe zarówno w markach własnych danej sieci, jak i sygnowane swoją marką w ramach akcji in-out.

Przez ostatnie miesiące mocno koncentrowaliśmy się na rozwoju partnerstw handlowych, szczególnie w kontekście produkcji dla marek własnych. Intensyfikacja współpracy z sieciami handlowymi to także jeden z naszych priorytetów na kolejny rok.

– mówi Arkadiusz Drążek, dyrektor handlowy w ZPC Brześć.

Słomka ptysiowa 200 g z cukrem i cynamonem trafi na półki sklepów pod marką własną Biedronki tuż po świętach. Ta ogólnopolska sieć dyskontów została ostatnio wyróżniona w rankingu przygotowanym przez redakcję dziennika „Rzeczpospolita”, jako jedna z najbardziej wartościowych polskich marek. Pozycjonowanie wyrobów ZPC Brześć w Biedronce jest więc spójne z polityką firmy, która podkreśla swoją polskość i rodzinny charakter.

ZPC Brześć

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.