Na okrągło i w plasterkach – kultowe sery topione marki Lactima

Serki LactimaKażdy, kto należy do grona smakoszy ceniących sobie wysoką jakość, wszechstronność oraz różnorodność wybieranych produktów, może być pewny, że cechy te odnajdzie w serach topionych marki Lactima. Dzięki nim, w zależności od nastroju i okoliczności, możemy delektować się kremowym serkiem topionym w krążku lub w plasterkach. Z kolei szeroka gama wersji smakowych pozwoli każdego dnia cieszyć się nowym obliczem kanapek, sosów, dressingów oraz makaronów.

Kalejdoskop smaków i możliwości

Sery topione w krążkach i plasterkach można z pewnością zaliczyć do najpopularniejszych produktów spożywczych. Bez nich trudno wyobrazić sobie jakąkolwiek sklepową półkę, nie wspominając o naszych ulubionych śniadaniach, przekąskach i kolacjach. Serki topione marki Lactima łączą w sobie wygodę i uniwersalne zastosowanie.

Sięgając po serki w krążkach mamy do dyspozycji bogaty wachlarz smaków. Możemy wybrać zarówno propozycje klasyczne (Śmietankowy, Z szynką, Z ziołami, Gouda), jak i bardziej wyszukane produkty dostępne w linii Exclusive, w której znajdziemy złoty Emmentaler oraz serki wzbogacone dodatkiem borowików i oliwek. Marka Lactima nie zapomniała o najmłodszych, którym dedykowana jest linia Disney. Z kolei poręczne plasterki dostępne są w aż ośmiu wariantach – Toast, Z szynką, Gouda, Edam, Z salami, Cheddar, Ze szczypiorkiem oraz Emmentaler.

Wybierając serowe trójkąciki wzbogacimy smak gęstych sosów, kremowych zup, makaronowych zapiekanek, a z pomocą plasterków stworzymy proste i pożywne tosty. Ponadto plasterki, dzięki indywidualnym opakowaniom bez problemu zmieszczą się w plecaku i torebce, urozmaicając smak kanapek oraz stając się doskonałym dopełnieniem drugiego śniadania.

Marka Lactima to wyspecjalizowany producent serów topionych, którego sztandarowymi produktami są sery topione w plasterkach i krążkach. W portfolio marki stale pojawiają się nowe propozycje tworzone zgodnie z aktualnie panującymi trendami w branży nabiałowej. Już wkrótce marka Lactima wprowadzi kolejne produkty, które z pewnością zaspokoją najbardziej wyszukane gusta.

Sery topione w krążku marki Lactima
Opakowanie (masa netto): 140 g
Sugerowana cena: 2,89 / 2,99 zł/szt.

Sery topione w plasterkach marki Lactima
Opakowanie (masa netto): 130 g
Sugerowana cena: 2,69 /2,79 zł/szt.

Lactima rozpoczęła działalność gospodarczą w 1989 roku. Produkcję serów topionych prowadzi od 1992 roku w nowo wybudowanym zakładzie w Morągu, w ekologicznie czystym regionie Warmii i Mazur. Oferta firmy obejmuje sery topione w plasterkach, krążkach, serdelkach, kostkach, bloczkach, saszetkach, sery topione do smarowania oraz masło, margarynę i mix tłuszczowy w małych opakowaniach do cateringu. Wszystkie grupy serów produkowane są w wielu wariantach smakowych. Firma pracuje zgodnie z systemami zarządzania jakością ISO 9001:2009, ISO 22000:2006 (HACCAP), BRC, Halal. Lactima systematycznie rozwija swoją sprzedaż w kraju i za granicą, głównie w Europie oraz na Bliskim i Dalekim Wschodzie. Produkty firmy eksportowane są do Afryki, Ameryki Północnej i Południowej, Korei Południowej, Chin, Japonii, spełniając bardzo rygorystyczne wymagania poszczególnych krajów.

Lactima

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.