Nowa odsłona Mieszanki Teatralnej marki Goplana

Goplana mieszanka TeatralnaKultowa Mieszanka Teatralna Goplana jest dostępna w nowej odsłonie. Cukierki mają zmienione kształty i zyskały odświeżone, bardziej eleganckie, opakowanie.

Marka Goplana odświeżyła kultową Mieszankę Teatralną. Znana i ceniona od pięćdziesięciu lat, kompozycja cukierków przeszła metamorfozę.

Obecnie propozycja obejmuje najbardziej lubiane przez konsumentów, cukierkowe kreacje: Makbet, Hamlet, Ofelia i Merkucjo, wyróżniające się niepowtarzalnym smakiem. Makbet urzeka arachidowo-kakaowym wnętrzem, Hamlet kryje w sobie głęboki, truflowy smak, Ofelia oczarowuje delikatnością kokosu, a Merkucjo skrywa orzechowo-śmietankowe nadzienie.

Kwartet z Mieszanki Teatralnej zachwyca smakiem i oryginalnym kształtem cukierka.

Produkt jest dostępny w sprzedaży na wagę oraz w 3 kg opakowaniach (ok. 24 zł/1kg) o nowym, bardziej teatralnym obliczu.

Odmieniona szata graficzna składa się z żywych, wyrazistych barw: różowej, błękitnej, zielonej i kremowej. Gama kolorystyczna odwołuje się do zmysłów, nawiązując do smaku cukierków, noszących imiona dramatycznych postaci Williama Shakespeare’a.

Goplana

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.