Owocowa Poczta Jogurtowa – nowy konkurs Bakomy

Bakoma Premium GoldRuszył internetowy konkurs firmy Bakoma – „Owocowa Poczta Jogurtowa”. Na fanpage’u „Nieidealna”, promującym markę Premium Gold, można wygrać markowe zegarki i aż 90 zestawów prezentów. Wystarczy zaproponować najciekawsze rozwiązanie „nieidealnej sytuacji”. Za przygotowanie i realizację akcji odpowiada agencja content marketingu Goldbach Interactive (Poland).

Aby wziąć udział w konkursie „Owocowa Poczta Jogurtowa”, należy polubić fanpage „Nieidealna” na Facebooku oraz wymyślić kreatywne wyjście z opisanej w aplikacji konkursowej niecodziennej sytuacji, w której znaleźć się może każda kobieta. Codziennie trzy najciekawsze rozwiązania zagadki zostaną nagrodzone paczką prezentów od firmy Bakoma. Dodatkowo, w każdym z sześciu miast, w których będzie realizowany konkurs, wybrana zostanie jedna, najlepsza odpowiedź. Jej autorka otrzyma nagrodę tygodnia, czyli zegarek marki Fossil.

Celem konkursu jest wzmocnienie wizerunku jogurtu Bakoma Premium Gold, jako produktu przeznaczonego dla osób dynamicznych, prowadzących aktywny tryb życia, które bez problemu potrafią znaleźć wyjście z każdej sytuacji. W ten sposób postrzegamy kobiety z naszej grupy docelowej.

– mówi Magda Wilk, Project Manager w Goldbach Interactive.

Konkurs trwa od 15 września do 24 października. Co tydzień szansę na nagrody mają mieszkanki innego miasta: Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia, Trójmiasta i Łodzi.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć na fanpage’u „Nieidealna” – www.facebook.com/kobietanieidealna – który promuje jogurt Bakoma Premium Gold poprzez unikalny i wysokiej jakosci lifestylowy content.

Bakoma

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.