„Pszczółka” debiutuje czekoladkami Magic Kiss

Czekoladki Magic KissJuż nie tylko karmelki, ale od maja tego roku również praliny czekoladowe oferuje swoim klientom Fabryka Cukierków „Pszczółka” Sp. z o.o. z Lublina. Do sklepów trafiły właśnie czekoladki nadziewane Magic Kiss w czterech oryginalnych smakach: Kokos, Adwocat, Choco i Latte.

Postanowiliśmy rozszerzyć dotychczasową ofertę o praliny czekoladowe. Debiutujemy czekoladkami Magic Kiss, które mają wielką szansę podbić serca klientów oryginalną recepturą i zróżnicowanymi smakami.

– powiedział Marek Spuz vel Szpos, Prezes Zarządu Fabryki Cukierków „Pszczółka”.

Czekoladki Magic Kiss przyciągają wzrok kolorowymi opakowaniami dostosowanymi do każdego smaku. Motywem przewodnim są czerwone usta symbolizujące czekoladowy pocałunek. Praliny sprzedawane są na wagę, jako mieszanka  czterech smaków.

To kolejna już nowość z Fabryki Cukierków „Pszczółka”. Hitem okazały się wprowadzone na rynek w 2013 roku Coffee Amo, cukierki w czekoladzie o czterech kawowych smakach oraz bakaliowe przekąski: Choco Nuts, Choco Raisins i Choco Cranberries. Kilka tygodni przed czekoladkami Magic Kiss do sklepów trafiły cukierki w mlecznej czekoladzie z nadzieniem owocowym Super P!. W najbliższym czasie „Pszczółka” zaprezentuje kolejne słodkie nowości.

Fabryka Cukierków „Pszczółka” powstała w Lublinie w 1952 roku. Jest jednym z największych w Polsce producentów karmelków twardych i nadziewanych. W swojej ofercie ma ponad 40 rodzajów słodyczy. Pełen pakiet udziałów w „Pszczółce” ma Krajowa Spółka Cukrowa S.A., największy polski producent cukru.

Fabryka Cukierków „Pszczółka”

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.