Zaskocz bliską Ci osobę z marką WINIARY

Winiary Pomysł na rybę w sosie śmietanowo-koperkowym

fot. Winiary

Marzec to wyjątkowy miesiąc, w którym okazje do celebrowania mają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. 8 marca przypada Dzień Kobiet, a zaledwie dwa dni później swoje święto mają mężczyźni. Obydwa dni wymagają niezwykłej oprawy, dlatego marka WINIARY chce zainspirować wszystkich, by zaskoczyli bliską osobę, przygotowując smaczne danie. Wszystkim poszukującym inspiracji z pomocą przyjdą produkty Pomysł na… marki WINIARY.

Oczaruj wyjątkową kobietę lekkim i smacznym daniem

Dzień Kobiet jest świętem powszechnie obchodzonym w Polsce. Kobiety w tym dniu najczęściej są obdarowywane tradycyjnym bukietem kwiatów, słodkimi czekoladkami lub drobnym prezentem. Marka WINIARY chce zachęcić wszystkich mężczyzn do docenienia pań w tym jedynym dniu w roku i przygotowaniu pysznego obiadu lub kolacji. To wcale nie jest trudne! Pomysł na… rybę w sosie śmietanowo-koperkowym to smaczne i intrygujące danie, które zachwyci każdą kobietę. Ryby są źródłem wartościowego białka, witamin z grupy B i składników mineralnych oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3. Dodatkowo danie przyrządzamy w piekarniku, dzięki czemu nie musimy już dodawać tłuszczu, a jedynym zapachem jaki w tym dniu będzie się unosił w domu jest zapach kwiatów. Przygotowując potrawę, można używać zarówno świeżych, jak i mrożonych ryb. Dzięki produktowi Pomysł na… rybę w sosie śmietanowo-koperkowym w krótkim czasie można przyrządzić niezwykle pyszną i zawsze udaną potrawę. Wystarczy wybrać ulubioną rybę, która zapiekana w wyśmienitym sosie, będzie soczysta, delikatna i doskonale doprawiona. To się opłaci, ponieważ w zaledwie dwa dni po Dniu Kobiet wszystkich panów może spotkać…

Winiary Pomysł na soczystą karkówkę

fot. Winiary

Miła niespodzianka z okazji Dnia Mężczyzn

Najczęściej obchodzonymi i znanymi świętami są: Dzień Kobiet, Dziadka, Babci czy też Dziecka. Nie należy jednak zapominać, że panowie także mają swoje „miejsce” w kalendarzu. Z pewnością każdy mężczyzna ucieszy się na widok pysznego dania przyrządzonego specjalnie z myślą o nim. Na pomoc przyjdzie nam marka WINIARY i Pomysł na… soczysta karkówka z ziemniakami czyli klasyczne danie uwielbiane przez wszystkich mężczyzn. Aby przyrządzić pyszną karkówkę wystarczy pokroić mięso na 4 cienkie plastry, dodać obrane ziemniaki i cebulę. Całość wymieszać z zawartością torebki w załączonym woreczku i włożyć na 60 minut do piekarnika.  Następnie pozostaje już tylko delektować się smakiem soczystej karkówki i ulubionych dodatków. Z pomocą produktu marki WINIARY, można przygotować wyjątkowy obiad lub kolację, która zaskoczy każdego miłośnika smacznych dań.

Każda okazja jest dobra do tego, aby okazać zainteresowanie i uczucie wyjątkowej osobie, a smaczne danie jest najlepszą i najkrótszą drogą do serca. Na stronie internetowej www.winiary.pl można znaleźć wiele smakowitych inspiracji, które pomogą przyrządzić smakowite dania i oczarować bliskich uroczystym posiłkiem.

Produkty Pomysł na… WINIARY nie zawierają glutaminianu sodu i konserwantów.

Sugerowana cena produktów na półce to:

Pomysł na… rybę w sosie śmietanowo-koperkowym WINIARY: 2,40 zł

Pomysł na… soczystą karkówkę z ziemniakami WINIARY: 2,60 zł

***

WINIARY to marka, która od 70 lat jest gwarancją sukcesu w kuchni. Jej produkty inspirują do przygotowywania najsmaczniejszych potraw dla całej rodziny. Zupy, buliony, sosy, Pomysły na…, dania instant, majonezy, przyprawy, galaretki, kisiele czy budynie – w sumie ponad 200 różnych wyrobów kulinarnych WINIARY, które pozwalają w szybki i prosty sposób przyrządzić domowy posiłek. Na stronie www.winiary.pl każdy znajdzie przepisy oraz inspiracje kulinarne na każdy dzień.

Winiary

1 koment.

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.