Nowość WINIARY – Buliony w słoiku

Buliony WiniaryProsty skład i baza z wolno gotowanego wywaru lub włoszczyzny oraz przepyszny wyrazisty smak, a przy tym mnogość zastosowań i wygoda użycia – taka właśnie jest NOWOŚĆ od marki WINIARY – gęste, półpłynne, pasteryzowane buliony w słoiku w trzech wariantach Drobiowym, Wołowym i Warzywnym. Sprawdzą się nie tylko, jako pyszna baza do zup i sosów, ale także dodatek podkreślający smak rozmaitych dań. Będzie pysznie!

  • Bulion w słoiku WINIARY Drobiowy – gęsty, półpłynny, esencjonalny bulion o prostym składzie, który powstał na bazie wolno gotowanego wywaru z drobiu. Ma wiele zastosowań – sprawdzi się znakomicie, nie tylko jako dodatek do zup, ale także do drugich dań.
  • Bulion w słoiku WINIARY Wołowy – aromatyczny i esencjonalny mięsny bulion przygotowany na bazie wolno gotowanego wywaru z wołowiny. Nada daniom doskonały mięsny smak. Jego gęsta, półpłynna konsystencja jest wygodna w stosowaniu. Można wykorzystać go nie tylko jako bazę do zup i sosów, ale także, jako dodatek do innych dań.
  • Bulion w słoiku WINIARY Warzywny – Niech zaskoczy Cię jego prosty skład oraz unikalna półpłynna konsystencja. Receptura na bazie włoszczyzny gwarantuje doskonały smak! W jego składzie znajdziesz marchewkę, selera, pora, czosnek i cebulę. Naturalnie pasteryzowany, jak domowe przetwory. Idealny do przygotowania klarownego bulionu oraz jako baza do zup lub sosów. Sprawdzi się kiedy potrzebujesz delikatnego bulionu, który nie dominuje smaku dania. Idealny dla wegetarian!
  • Sugerowana cena detaliczna produktu: ok. 4,99 zł

Szybko, smacznie i nowocześnie!

Z marką WINIARY inspiracje kulinarne nigdy się nie kończą. Nowe buliony na bazie wolno gotowanego wywaru lub włoszczyzny zaskakują prostym składem i pysznym smakiem – spróbuj ich już dziś i przekonaj się, jak wiele różnorodnych zastosowań będzie miała ta nowość w codziennej kuchni.

Buliony zachwycają unikalną półpłynną konsystencją, która jest nie tylko niezwykle wygodna w użyciu, ale także ułatwia dozowanie. Do tego są wygodne w użyciu  i wydajne – zawartość słoiczka wystarczy do przygotowania 3,5 litra bulionu!

Buliony w słoiku od marki WINIARY zostały zapasteryzowane – dlatego produkt po otwarciu należy przechowywać w lodówce. Są wygodną alternatywą do domowego , gotowanego na wolnym ogniu przez kilka godzin rosołu. Odkryj je już dziś i ciesz się przygotowywaniem potraw smaczniejszych niż kiedykolwiek wcześniej!

WINIARY

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.