Mieszanka grillowa “BBQ Grill-Mix” Eisberg w finale konkursu Fruit Logistica Innovation Awards 2014

Eisberg Simply FreshZnamy już ścisłą czołówkę dziesięciu produktów nominowanych do finałowego etapu konkursu Fruit Logistica Innovation Awards 2014. Wśród nich znalazła się nasza mieszanka grillowa „BBQ Grill-Mix”.

Fruit Logistica to jedna z najważniejszych na świecie imprez targowych branży świeżych warzyw i owoców, odbywająca się w Berlinie. W 2014 roku swój udział w targach zapowiedziało już około 58 000 profesjonalistów ze 130 państw. Co roku najlepsi wystawcy startują w konkursie Fruit Logistica Innovation Award (FLIA), w którym nagradzane są nowatorskie produkty i usługi z sektora owocowo-warzywnego, wyznaczające w branży nowe kierunki rozwoju.

Nominowany w konkursie nasz „BBQ Grill-Mix” to całkowita nowość w kategorii produktów gotowych do spożycia. Jest to mieszanka warzywna, stanowiąca proste i szybkie rozwiązanie dla miłośników grillowania. Jak wyjaśnia firma Eisberg:Eisberg grill tray nominated FLIA

Naszym zamiarem było stworzenie świeżego, gotowego do spożycia produktu na bazie warzyw, który nadaje się do przygotowania na grillu i pozwala gospodarzowi grillowania od czasu do czasu zrobić sobie krótką przerwę.

Eisberg BBQWarzywa w „BBQ Grill-Mix” pakowane są próżniowo w aluminiowych tackach i zabezpieczone specjalną folią, która pozwala na długi czas zachować świeżość żywności. Estetyczny wygląd opakowania pozwala na optymalną prezentację towaru w miejscu sprzedaży – na regale czy ladzie sklepowej.

Nasza mieszanka warzywna to produkt gotowy do natychmiastowego przyrządzenia. Po usunięciu folii zabezpieczającej, tackę z jarzynami można umieścić na grillu lub w piekarniku. Warzywa na ruszcie powoli nabierają aromatu, doskonale uzupełniając smak głównego dania lub stanowiąc zupełnie osobny posiłek.

„BBQ Grill-Mix” to nie tylko smaczne, ale i ekologiczne rozwiązanie dla amatorów grillowania. Tacki wykorzystywane do pakowania produktu nadają się bowiem w 100% do recyklingu.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Grupy eisberg podczas targów Fruit Logistica w dniach 5-7 lutego 2014 r. Naszą firmę będzie można znaleźć w hali 2.2 na stoisku S A-08, a także w wydzielonej specjalnej strefie wystawowej konkursu FLIA (przejście między halami 20/21), gdzie zaprezentowanych zostanie dziesięć nominowanych innowacyjnych produktów, w tym „BBQ Grill-Mix”.

Rozstrzygniecie konkursu FLIA i wręczenie nagród zwycięzcy już 7 lutego 2014 r.  Do zobaczenia w Berlinie! Liczymy na Państwa głosy!

Więcej informacji na temat targów Fruit Logistica na stronie: http://www.fruitlogistica.de/en/.

Eisberg

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.