Słoneczna, kubańska przygoda – Dwupack Salsa mix marki Eisberg

Dwupack Salsa mix 2x50g EisbergNastała wiosna, a wraz z nią długo wyczekiwana słoneczna aura, która dodaje wigoru. Ciepłe powietrze i przypływ pozytywnej energii możemy wykorzystać do kulinarnych eksperymentów. Eisberg proponuje otwarcie nowego sezonu w iście kubańskim stylu. Specjalna mieszanka sałat Salsa mix w poręcznym, podwójnym opakowaniu (2×50 g) to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wygodę, zdrowie i inspirujące podróże kulinarne.

Delektuj się ciepłem i wygodą  

Zima na szczęście już za nami, warto więc w pełni cieszyć się nadejściem wiosny. Po sennych, ciemnych i chłodnych miesiącach każdemu przyda się miły powiew świeżości i witalności. Dla wszystkich, którzy zatęsknili za ciepłymi dniami i pogodnym nastrojem, mamy dobrą nowinę. Słońce za oknem sprzyja podróżom, również kulinarnym, a Kuba to idealny kierunek dla takich wojaży. Dwupack 2×50 g Salsa mix pozwoli Ci przygotować  prawdziwą kubańską ucztę w wersji fit.

Najnowsza propozycja firmy Eisberg to podwójne, poręczne opakowanie różnorodnych sałat w praktycznych gramaturach, które usprawnią szybkie wyprawy kulinarne w dowolnej chwili. W wygodnych woreczkach (2×50 g) znajdziemy sałatę fryzyjską oraz zdrowe i kruche cykorie (radicchio i endywia). Te sałaty to bogate źródła cennych minerałów, takich jak: mangan, żelazo, potas, cynk, a także witamin: B1, B2, K i C. Dodając do mieszanki Salsa mix pomidorki koktajlowe, pierś z kurczaka, lekki sos winegret oraz egzotyczne owoce w postaci np. pestek granatu otrzymamy przepyszną sałatkę. Prawdziwa bomba witaminowa nie tylko odżywi wyczerpany zimą organizm, ale i pozwoli nam zasmakować egzotycznej Kuby. W tak radosnym nastroju z impetem witamy nowy sezon!

Dwupack 2×50 g Salsa mix marki Eisberg

Składniki: cykoria endywia, cykoria sałatowa radicchio, sałata fryzyjska
Masa netto: 2×50 g
Sugerowana cena: ok. 2,50 zł

***
Grupa Eisberg z siedzibą w Zurychu w Szwajcarii to jeden z liderów w  Europie i numer jeden w Szwajcarii i Europie Wschodniej w zakresie produkcji świeżych sałatek typu convenience, warzyw i owoców. Firma posiada trzy zakłady produkcyjne w Szwajcarii, po jednym w Polsce, Rumunii i na Węgrzech. Zakład zlokalizowany w Legnicy zaopatruje partnerów handlowych w kraju, ale także w Niemczech, Czechach i na Słowacji. Klientami Eisberg Polska są największe sieci handlowe oraz gastronomiczne.

Eisberg

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.