Cudze chwalicie, swego nie znacie! – kampania reklamowa Oranżady Hellena

Kampania HellenaRuszyła ogólnopolska kampania reklamowa Oranżady Hellena, pod hasłem: Cudze chwalicie, swego nie znacie. Zakrojone na szeroką skalę działania mają na celu promocję kultowego napoju marki Hellena oraz aktywne włączenie konsumentów w udział w poszczególnych etapach kampanii.

Oranżada czerwona HellenaW ramach akcji zaplanowano działania promocyjne w radiu, internecie (w tym w mediach społecznościowych i na dedykowanym kanale na YouTube), w miejscach sprzedaży oraz kampanię outdoorową. Wybrane kanały komunikacji pozwalają dotrzeć do wszystkich grup docelowych marki. Poprzez wykorzystanie synergii mediów i spójności komunikatów, kampania ma bardzo szeroki zasięg.

Ambasadorami kampanii został kabaret Ani Mru Mru. Jego członkowie wcielają się w rolę podróżników, zjeżdżających całą Polskę. Podczas ich wypraw, powstają zabawne felietony w formie filmików, spotów radiowych oraz fotorelacji, opisujące wszystko to, co jest ważne dla konsumentów – zabawa, odpoczynek, radość, bliskość z innymi, a wszystko w nawiązaniu do Oranżady Hellena.

Oranżada biała HellenaDwuznaczność hasła „Cudze chwalicie, swego nie znacie”  buduje skojarzenia zarówno z Polską, jak i Oranżadą Hellena – kultowym produktem, doskonale znanym polskim konsumentom. Poprzez działania promocyjne chcemy przywołać najprzyjemniejsze skojarzenia z tym, co rodzime, tak jak Oranżada Hellena. Pomogą nam w tym ambasadorzy kampanii – kabaret Ani Mru Mru, który, podobnie jak nasza Oranżada, łączy pokolenia dając radość i zabawę.

– mówi Sylwester Michałek, Junior Brand Manager Hellena.

Filmy z relacji Ani Mru Mru są sukcesywnie umieszczane na personalizowanym kanale YouTube, stronie internetowej marki Hellena oraz na fanpage’u Oranżady na Facebook’u. Ambasadorzy kampanii w żartobliwy sposób relacjonują piękno Polski i smak Oranżady Hellena w spotach radiowych, emitowanych w największych polskich rozgłośniach, m.in. w Radiu Zet, RMF FM, Eska, Polskie Radio, TOK FM, Radio Złote Przeboje i ROXY FM.

Hellena

1 koment.

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Ani Mru Mru, Colian, Hellena, Jutrzenka Colian, Kampania reklamowa, Konkurs, Napoje, Napoje gazowane, Oranżada, Producent napojów, Reklama
Wielbiciele makaronów Fixy Knorr
Wielbiciele Makaronów łączcie się! Rusza konkurs Fixów Knorr

Jesteś wielbicielem dań z makaronem? Pokaż, jak bardzo smakują ci makarony z Fixami Knorr i uwiecznij to na zdjęciu! Do...

Zamknij