Szwedzki baton DAIM czekoladowo-karmelowy

Baton Daim 28gCzy wiecie, że Daim Jest jednym z najlepiej rozpoznawalnych batoników na świecie?! Taki sam od 1949 r., produkowany tylko w jednym miejscu na kuli ziemskiej Daim z powodzeniem rywalizuje o miano najbardziej znanego, szwedzkiego dobra narodowego i to nie tylko w Polsce, ale na całym świecie.

Jaki jest baton Daim? Jedyny w swoim rodzaju! Ani to cukierek, ani czekolada. Daim wymyka się klasyfikacjom, jednak jego niezaprzeczalna jakość i wyśmienity, nieporównywalny z niczym innym smak zawsze obronią się same, stawiając ten niezwykły łakoć w ścisłej czołówce najlepszych  słodyczy.  Jaki jest więc przepis na sukces Daim? Teoretycznie prosty! Wystarczy chrupiący, karmelowy środek oblać delikatną czekoladą mleczną, żeby otrzymać kwintesencję słodkiej przyjemności, w której wszystko idealnie ze sobą współgra. Twardy ale niezwykle kruchy, maślany karmel, z wyczuwalnymi kawałkami migdałów, łączy się z grubą warstwą rozpływającej się w ustach, subtelnej w smaku, wyśmienicie mlecznej czekolady, tworząc duet doskonały Daim – idealny na każdą okazję.

Daim dostępny jest w nowoczesnych opakowaniach wyposażonych w nacięcia „easy open”. To doskonały pomysł na przekąskę, podwieczorek, miły słodki podarunek czy szybkie zaspokojenie nagłej potrzeby zjedzenia czegoś niewyobrażalnie pysznego! Warto dodać, że wielkość 28 gramowego batona Daim jest jego atutem, który w szczególności docenią kobiety. Baton Daim jest po prostu  „w sam raz” – nie za duży i  nie za mały, sycący a nie zatykający. Daim to prawdziwa perełka na światowym rynku słodyczy a  jego unikalna formuła sprawia, że smakował, smakuje i zawsze będzie smakował dosłownie wszystkim bez względy na wiek i płeć.

Marka: Daim
Pojemność: 28 g
Cena: ok. 2 zł

Index Food

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.