Bać-Pol konsoliduje rynek

Targi Bać-Pol

fot. Bać-Pol

Wydźwięk targów zorganizowanych w Chorzowie przez Grupę Kapitałową Bać – Pol jest dla wszystkich jednoznaczny. Firma jest gotowa, aby być liderem w procesie konsolidacji polskiego handlu w kanale tradycyjnym.

Blisko 100 wystawców (w tym wszyscy najwięksi producenci produktów spożywczych) i ponad 2.000 klientów detalicznych z obszaru Śląska i Małopolski wzięło udział w targach zorganizowanych przez Grupę Kapitałową Bać – Pol w Śląskim Centrum Targowym w Chorzowie w dniach 11 i 12 października. Zwieńczeniem imprezy, której hasłem przewodnim była „Integracja Polskiego Handlu”, była uroczysta gala dla kluczowych klientów Grupy Bać – Pol. Podczas tej uroczystej gali, podsumowano kilkanaście dużych promocji i losowano spektakularne nagrody, które Bać – Pol przygotował dla swoich klientów hurtowych i detalicznych. Najcenniejszą z nich był Mercedes klasy A. Poza tym rozlosowano 10 samochodów marki Toyota Aygo i 2 samochody Smart.

O konieczności dalszej konsolidacji rynku eksperci z branży mówili od dawna. Targi w Chorzowie były okazją do zaprezentowania przez Prezesa Leszka Bacia dokonań w tym zakresie. A są one naprawdę istotne.

Znaczącym wydarzeniem w ostatnim czasie było wejście do Grupy Bać-Pol dwóch dużych firm – Hampol i Ango. Dodatkowo już w listopadzie zostanie uruchomiony oddział Grupy w Gdańsku. Na 2013 rok planujemy także kolejne konsolidacje.

– mówił Leszek Bać.

Ostatnie dokonania i dzisiejsza, bardzo mocna pozycja Grupy Bać – Pol na polskim rynku są – twierdzi Prezes –  dla wszystkich klientów i producentów gwarancją, że Grupa jest w stanie bardzo skutecznie prowadzić procesy konsolidacji handlu w naszym kraju. Potwierdzają to rosnące przychody firmy, które w tym roku szacowane są na 1,5 miliarda złotych a w przyszłym mają osiągnąć 2 miliardy.

Bać-Pol

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.