Bricomarché kończy rok ze 193 sklepami w Polsce

Bricomarche LeskoSieć supermarketów „dom i ogród”, Bricomarché kontynuuje ekspansję i kończy rok otwarciem 193. punktu w Polsce. Nowy sklep otworzy się 13 grudnia br. w Lesku (woj. podkarpackie). Supermarket jest pierwszą placówką Bricomarché w tej miejscowości i drugą należącą do lokalnych przedsiębiorców, Magdaleny i Jakuba Zalewskich.

Powierzchnia sklepu w Lesku to 650 m2. w części zamkniętej oraz 1000 m2. ogrodu zewnętrznego.

W szerokiej ofercie placówki, obejmującej łącznie 20 tys. referencji, klienci znajdą produkty m.in. z takich kategorii jak: ogród, dekoracje wnętrz i majsterkowanie. Duża część dostępnych artykułów będzie pozyskiwana od lokalnych dostawców. Punkt oferuje możliwość realizacji zakupów na raty, prowadzi sprzedaż online z odbiorem towarów w sklepie lub poprzez zamówienie usługi transportu zakupionych produktów pod wskazany adres. W trosce o środowisko, sklep w Lesku wyposażono w liczne rozwiązania ekologiczne, m.in. w panele fotowoltaiczne, zapewniając tym samym dostęp do przyjaznej dla środowiska energii i optymalizując efektywność energetyczną budynku.

Sklep Bricomarché w Lesku jest pierwszym punktem w tym mieście i drugim supermarketem Magdaleny i Jakuba Zalewskich, przedsiębiorców z długoletnim doświadczeniem na lokalnym rynku. Dzięki unikatowemu modelowi biznesowemu Grupy Muszkieterów, angażującej niezależnych przedsiębiorców w struktury centralne grupy, małżeństwo bierze również aktywny udział w pracach na rzecz sieci.

Nasza historia z Intermarché i Bricomarché sięga bardzo daleko. Moi rodzice od prawie 17 lat zarządzają sklepami pod pierwszym ze wspomnianych szyldów, natomiast ja, wraz z moją małżonką, od 6 lat prowadzimy Bricomarché w Sanoku. Wiemy, że zarządzanie biznesem ze wsparciem jednego z największych graczy w branży handlowej to gwarancja bezpieczeństwa, profesjonalnego wdrożenia w kluczowe know-how oraz cennego dzielenia się doświadczeniem. Do otwarcia kolejnego sklepu skłoniło nas kilka czynników. Przede wszystkim, w Lesku brakowało dobrze wyposażonego supermarketu z artykułami typu „dom i ogród”, więc cieszymy, że mogliśmy dotrzeć tu przed konkurencją.

– mówi Jakub Zalewski, właściciel sklepów Bricomarché w Lesku i w Sanoku.

Cieszymy się, że na mapie Polski przybył kolejny, 193. punkt naszej sieci. Otwarciem placówki w Lesku kończymy rok 2023, w którym łącznie, pod szyldem Bricomarché zaczęło działać 8 nowych sklepów. Na tym nie poprzestajemy. Kontynuujemy obraną ścieżkę rozwoju i już w styczniu planujemy kolejne otwarcia, o czym będziemy informować na bieżąco.

– podsumowuje Katarzyna Jańczak-Stefanide, dyrektor generalna Bricomarché.

Praktyczne informacje na temat sklepu Bricomarché w Lesku:

  • Data otwarcia: 13 grudnia 2023 r.
  • Adres sklepu: ul. Stawowa 17, Lesko
  • Godziny otwarcia: od poniedziałku do soboty, godz. 7:00-21:00
  • Akceptowane formy płatności: gotówka, karta płatnicza, blik, bony Sodexo, płatność ratalna

Grupa Muszkieterów

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.