Milky Way Crispy Rolls wraca do sklepów

Milky Way Crispy RollsKosmicznie lekki i kosmicznie chrupiący – taki właśnie jest Milky Way Crispy Rolls. Produkt ponownie pojawi się na sklepowych półkach w marcu.

Milky Way to marka ciesząca się szczególną popularnością dzięki lekkiej teksturze i subtelnemu, mlecznemu smakowi. Firma Mars Polska postanowiła ponownie rozszerzyć swoją ofertę o wariant Milky Way Crispy Rolls, który pojawi się w portfolio obok kultowych batoników Milky Way oraz gwiazdek Milky Way Magic Stars.

Milky Way Crispy Rolls to delikatne, mleczne nadzienie zamknięte w chrupiącym wafelku, oblane rozpływającą się mleczną czekoladą. To wyjątkowe połączenie sprawia, że znanego, charakterystycznego smaku marki Milky Way możemy doświadczać na zupełnie nowym, chrupiącym poziomie. W opakowaniu Milky Way Crispy Rolls znajdują się dwie porcje produktu, a każda to tylko 58 kalorii.

Jest to ciekawa propozycja produktowa w segmencie wafli oraz alternatywa dla ich klasycznej formy. Milky Way Crispy Rolls idealnie nadaje się do ekspozycji w strefie kas.

Mars Polska

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.