Lidl także otworzy sklepy w niedziele niehandlowe

Lidl sklepWszystkie sklepy Lidl Polska czynne są od poniedziałku do soboty, a także w niedziele handlowe. Od 5 września w związku z rozwojem usług pocztowych część sklepów tej sieci będzie czynna także w niedziele niehandlowe.

Sklepy Lidl Polska, które od 5 września zostaną otwarte w niedziele niehandlowe otrzymały status placówek pocztowych. Oznacza to, że oprócz standardowych zakupów, klienci będą mogli w wybranych placówkach odebrać także przesyłki.

Jako jedna z ostatnich sieci postanowiliśmy otworzyć część naszych sklepów w niedziele, aby najlepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Równość i transparentność uwarunkowań prawnych jest dla nas bardzo ważna. Do decyzji o otwarciu części placówek zostaliśmy zmuszeni w wyniku działań innych uczestników rynku. Ta zmiana poprzedzona była długotrwałymi wnikliwymi analizami wielu uwarunkowań takich jak działania konkurentów oraz prośby i oczekiwania konsumentów. Wierzymy, że to rozwiązanie wpłynie pozytywnie na komfort naszych klientów, którzy dopytywali o możliwość dokonywania zakupów w niedziele niehandlowe jak również o usługi pocztowe. Rozwiązanie to wprowadzamy w lokalizacjach w których inne sieci handlowe również prowadzą działalność we  wszystkie dni tygodnia. Wysoką jakość świadczonych usług pocztowych zapewnią nasi renomowani partnerzy – DHL oraz PointPack.

– komentuje Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communications and CSR w Lidl Polska.

Na stronie internetowej www.lidl.pl, w zakładce „sklepy”/„znajdź swój sklep” we wtorek, 31 sierpnia, pojawią się szczegółowe informacje na temat sklepów czynnych przez 7 dni w tygodniu, w tym także w niedziele niehandlowe. Sklepy będą otwarte w niedziele niehandlowe w tych samych godzinach co w niedziele handlowe.

Lidl Polska

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.