Grupa Chorten z pierwszymi sklepami na Śląsku i w Małopolsce

ChortenPolska Grupa Sklepów Spożywczych Chorten właśnie rozpoczęła ekspansję na nowe województwa, w których jej jeszcze nie było – śląskie, opolskie i małopolskie. Właśnie podpisano pierwsze umowy partnerskie z detalistami na nowych regionach i obecnie wspólnie działa już 1765 placówek handlowych.

W ostatnich tygodniach Grupa Chorten rozszerzyła swój zasięg na kolejne województwa, zatrudniając nowych menadżerów odpowiedzialnych za rozwój regionu. Za współpracę ze sklepami na Małopolsce i Podkarpaciu odpowiada Grzegorz Mazur, natomiast za województwa śląskie i opolskie – Małgorzata Stec. Już udało im się wcielić do grupy pierwsze punkty handlowe należące do niezależnych właścicieli w miejscowości Kryg w województwie małopolskim i Skoczów – w śląskim. W obu przypadkach są to specjalistyczne sklepy alkoholowe z szerokim wyborem alkoholi świata i piw.

Zdecydowałam się wejść do Grupy Chorten, ponieważ przekonały mnie warunki handlowe dostępne dla sklepów partnerskich i inne wymierne korzyści, a jednocześnie elastyczna forma współpracy.

– mówi Sonia Ruszewska, właścicielka sklepu Zdrówko w Skoczowie.

Obecnie Grupa Chorten wywodząca się z Podlasia działa już w 14 regionach. Oprócz wspomnianych, także w mazowieckim, warmińskio-mazurskim, lubelskim, łódzkim, kujawsko-pomorskim, pomorskim, dolnośląskim, lubuskim, świętokrzyskim i podkarpackim.

Bardzo się cieszymy, że zaufali nam pierwsi właściciele sklepów w regionach, gdzie dopiero zaczynamy budować struktury. Liczymy, że i tam Grupa Chorten będzie się prężnie rozwijać, ponieważ naszym celem jest wsparcie placówek z polskim kapitałem, które tylko przy konsolidacji są w stanie uzyskać dobre ceny na produkty i konkurować z zagranicznymi sieciami. Już w przyszłym roku planujemy osiągnąć zasięg ogólnopolski.

– zapowiada Krzysztof Pakuła, prezes zarządu Grupy Chorten.

Grupa Chorten

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.