Rozpoczęła się X edycja Kongresu Poland & CEE Retail Summit 2018

Retail Summit 2018Już po raz dziesiąty, w dniach 13-14 marca 2018 w Hotelu Hilton w Warszawie zbiera się elita polskiego handlu, reprezentująca wiodące sieci handlowe i producentów FMCG podczas Poland & CEE Retail Summit 2018. Przegląd Handlowy już po raz 5. ma zaszczyt objąć swoim patronatem to niezwykle ważne wydarzenie branżowe.

Tradycyjnie zwieńczeniem pierwszego dnia Kongresu będzie uroczysta gala wręczenia nagród „Retailer of the Year. Wybrany przez Dostawców 2017”, wyróżniających najlepsze sieci w głównych formatach handlowych. To jedyne wyróżnienie na rynku przyznawane sieciom handlowym bezpośrednio przez dostawców.

Formuła spotkania Poland & CEE Retail Summit 2018 ułatwia nawiązywanie i zacieśnianie relacji z dostawcami oraz szybką identyfikację potencjalnych partnerów biznesowych co ma bezpośredni wpływ na wzrost biznesu i kierunki rozwoju sektora retail zarówno w Polsce jak i Europie Środkowo-Wschodniej.

Szczegóły kongresu: www.retail-conferences.com

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w FMCG, Handel, Hotel Hilton Warszawa, Retail, Retail Summit, Retail Summit 2018, Retailer of the Year, Spotkania branżowe
Dlaczego branża FMCG powinna postawić na design?

Odpowiedź jest prosta - ponieważ design to jedno z najważniejszych dziś narzędzi do budowania przewagi na rynku FMCG. Zapewne mijając...

Zamknij