3. urodziny sieci Mila

3 urodziny sieci Mila

Supermarkety Mila kolejny rok z rzędu oferuje specjalne akcje i promocje z okazji urodziny sieci. Mimo, że doświadczenia handlowe firmy sięgają 1997 roku, to działalność pod szyldem Mila rozpoczęła się w styczniu 2015 roku. Aby wspólnie z Klientami świętować trzecią rocznicę tego wydarzenia, sieć przygotowała liczne atrakcje.

Urodziny na 6!

15 stycznia 2018 r. w sklepach sieci wystartuje akcja: „Urodziny na 6!”*.  Klienci supermarketów Mila, którzy zrobią zakupy w poniedziałek, wtorek lub środę za minimum 30 zł otrzymają bon rabatowy o wartości 6 zł, który będą mogli zrealizować w trakcie weekendowych zakupów.

Ponadto w styczniu w sklepach Mila przygotowano również  wile „urodzinowych hitów” –  atrakcyjnych produktów w specjalnych, obniżonych cenach. Promocji nie zabraknie również w urodzinowym katalogu, który prezentować będzie ofertę dostępną w sieci od 30.01.2018.

Mila S.A. posiada blisko 200 sklepów na terenie całego kraju. Supermarkety Mila oferują bogaty asortyment świeżych warzyw i owoców, wędlin, mięs i różnorodnych serów oraz ciast. Mila stawia na rzetelną, przyjazną i miłą obsługę. Stąd hasło: „Zakupy, aż miło!” i konsekwentnie realizuję misję wspierania Klientów w planowaniu posiłków.

*akcja trwa do 4 lutego 2018 r. Z akcji wyłączony jest zakup produktów alkoholowych (poza piwem) wyrobów tytoniowych, doładowań telefonów i płatności rachunków. Szczegóły w regulaminie dostępnym na www.mila.pl/promocje/urodziny-na-6/

Mila

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.