Pierniczki Delecta z kolekcją stempelków

Delecta PierniczkiMieszanka cynamonu, goździków i kolendry znalazła się w niezwykle aromatycznej nowości od marki Delecta – Pierniczki korzenny smak. Limitowana, bożonarodzeniowa propozycja jest dostępna w szerokiej dystrybucji od 3 października br.

Pierniczki to najpopularniejszy świąteczny wypiek. Dzięki mieszance od marki Delecta ich przygotowanie jest niezwykle szybkie i wygodne. Zawartość opakowania, do której wystarczy dodać jedynie jajo oraz masło lub margarynę, pozwala przygotować ok. 70 ciasteczek.

Dołączony do produktu stempelek w kształcie konika, gwiazdki, ludzika lub bałwanka (w  każdym opakowaniu znajduje się jedna sztuka) jednocześnie wykrawa kształty i nadaje wzór na powierzchni korzennych wypieków. Kolekcja 4 wyjątkowych foremek to atrakcyjny dodatek do produktu.

Pierniczki Delecta są dostępne w tradycyjnym i nowoczesnym kanale dystrybucji od 3 października br. w sugerowanej cenie detalicznej ok. 6,30 zł za opakowanie.

Delecta

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Bakalland, Ciasteczka, Ciastka, Delecta, Pierniczki, Pierniki, Słodycze, Święta
Tofi To
Tofi To – nowa rodzina słodyczy ZPC Bałtyk

Fabryka Czekolady BAŁTYK zainaugurowała nową linę słodyczy o nazwie Tofi To. Tworzy ją czekolada z podwójnym nadzieniem oraz cukierki nie...

Zamknij