Oshee uruchomiło sklep internetowy Oshee Shop

Oshee ShopOd teraz produkty Oshee dostępne są w nowo otwartym sklepie internetowym Oshee Shop. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, marka uruchomiła możliwość zakupu online wszystkich produktów dostępnych w swojej ofercie, w tym wody mineralnej Kinga Pienińska. Handlowcy oraz właściciele klubów fitness mogą teraz bez przeszkód zamawiać nawet bardzo małe ilości artykułów Oshee bezpośrednio na stronie sklepu.

Liczba kupujących w Internecie Polaków stale rośnie i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić. Dlatego by ułatwić swoim klientom dostęp do ulubionych produktów, firma Oshee zdecydowała się na otwarcie sklepu internetowego. Na stronie dostępne są wszystkie produkty z portfolio marki, które można zakupić w opakowaniach zbiorczych. Pełne opakowania w zależności od rodzaju proponowanego artykułu zawierają od 6 do 25 sztuk produktu.

Oferta sklepu dedykowana jest zarówno sektorowi B2B, dla którego przygotowano m.in. informację nt. wartości produktów netto, jak i klientom indywidualnym. Na stronie internetowej konsumenci mogą znaleźć szeroki wybór zbilansowanych napojów izotonicznych, napojów i wód witaminowych, zdrowych przekąsek oraz wód mineralnych. Firma zadbała także o wygodne formy dostawy, dostosowane do potrzeb współczesnych klientów. Już wkrótce, oprócz produktów funkcjonalnych, w sklepie będzie można kupić także odzież sportową oraz akcesoria sygnowane logo marki Oshee.

Mamy nadzieję, że otwierając sklep internetowy zachęcimy do zakupu naszych produktów nie tylko klientów indywidulanych, ale także handlowców czy właścicieli klubów fitness, którzy do tej pory nie mieli okazji z nami współpracować. Od teraz mogą bez żadnych zobowiązań zamówić nawet bardzo małą liczbę produktów, jak najbardziej dopasowując je do potrzeb swoich klientów.

– komentuje Dominik Doliński, Wiceprezes Zarządu firmy Oshee.

Sklep dostępny jest pod adresem: www.osheeshop.eu.

Oshee

1 koment.

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.