Uroczyste otwarcie fabryki i nowej siedziby firmy Teekanne Polska

Wielkie otwarcie fabryki Teekanne w Kokotowie k. WieliczkiZa nami inauguracja nowego biura i fabryki Teekanne, jednego z największych na świecie producentów herbaty. Oprócz zmiany lokalizacji marka świętowała także 25-lecie istnienia na polskim rynku.

Laserowe logo show, przemówienia przedstawicieli zarządu Teekanne oraz burmistrza Wieliczki – to niektóre z atrakcji, jakie czekały 15 września 2017 r. na osoby uczestniczące w inauguracji fabryki Teekanne Polska. Uroczysty charakter dopełnił przygotowany dla gości poczęstunek. Nowa siedziba firmy znajduje się obecnie pod adresem Kokotów 810, na terenie Wielickiej Strefy Aktywności Gospodarczej.

Otwarcie fabryki to milowy krok w rozwoju Teekanne w Polsce. Postawiliśmy na nowe technologie, w związku z czym wzrosły nasze zdolności produkcyjne oraz możliwości rozwoju w kolejnych latach. Nasza fabryka zaopatruje rynki Europy Środkowo – Wschodniej, a produkowany asortyment obejmuje ponad 120 różnych rodzajów produktów. Chcemy kontynuować rozwój na rynku, oferując klientom wysokiej jakości, pełne smaku herbaty.

– mówi Beata Guzik, Operations Manager Teekanne Polska.

Nowoczesne rozwiązania produkcyjne

Teren Wielickiej Strefy Aktywności Gospodarczej został wybrany na miejsce nowej siedziby Teekanne ze względu na atrakcyjne pod względem komunikacyjnym położenie, które zapewni sprawną realizację dystrybucji. To właśnie z Małopolski są eksportowane produkty do pozostałych krajów Europy Środkowo – Wschodniej.

Innowacją w polskiej fabryce są maszyny nowej generacji, które mają większą wydajność niż dotychczasowy park maszynowy. Pozwalają one m.in. na wytwarzanie opakowań w nowym rozmiarze, bez zastosowania folii. Powiększone opakowania wytwarzane na linii Perfecta podnoszą widoczność produktów na sklepowej półce oraz poprawią komfort użytkowania.

Hala została dostosowana do aktualnych potrzeb polskiego oddziału z założeniem dalszego, intensywnego rozwoju technologicznego i logistycznego. Obiekt spełnia standardy obowiązujące w zakładach produkcyjnych Teekanne zlokalizowanych w pozostałych częściach Europy. Znacznie większa powierzchnia użytkowa i magazynowa pozwala na lepszą organizację stanowisk pracy oraz daje możliwość zwiększenia parku maszynowego w przyszłości a zastosowanie nowoczesnych rozwiązań zwiększa komfort pracy.

Koncern Teekanne to ponad 135 lat doświadczenia w zakresie produkcji herbaty

Wykwalifikowani specjaliści nieustannie pracują nad stworzeniem kolejnych, oryginalnych wariantów smakowych herbaty, które dostarczają niezapomnianych wrażeń konsumentom w różnych zakątkach świata. Siedziba firmy Teekanne Polska mieści się w Kokotowie, a główna filia znajduje się w Dusseldorfie, w Niemczech (Teekanne GmbH & Co. KG). W asortymencie Teekanne Polska znajdziemy wiele rodzajów herbat, ponad 120 różnych produktów, które można znaleźć na sklepowych półkach nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach europejskich.

Teekanne Polska

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.