Nowy produkt w rodzinie marki Żarłaki

Żarłaki - nuggetsy z kurczakaWprowadzona przez firmę Konspol linia produktów dla dzieci pod marką Żarłaki zdążyła już zdobyć szerokie grono zwolenników. W związku z tym Konspol rozszerzył portfolio marki o kolejny produkt, przysmak uwielbiany przez najmłodszych – Nuggetsy z kurczaka.

Ten smakowity kurczak w złocistej panierce jest doskonałą propozycją na szybką przekąskę lub danie obiadowe w towarzystwie różnych dodatków, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Sekret nieustającej popularności nuggetsów to ich znakomity smak, wynikający z soczystości i miękkości wewnątrz oraz chrupkości na zewnątrz. Ten smakowity balans udało się również doskonale uzyskać w Nuggetsach Konspolu.

Nuggetsy z kurczaka to czwarta pozycja asortymentowa marki Żarłaki, obok parówek z kurczaka, kabanosów z kurczaka oraz polędwicy z kurczaka. Wszystkie produkty z portfolio marki należą do linii NATURA, będącej gwarancją braku konserwantów, laktozy oraz glutenu, stanowiąc dzięki temu grupę produktów odpowiednich dla dzieci pozostających na diecie bezglutenowej czy nietolerujących laktozy.

Żarłaki dostępne są w specjalnie zaprojektowanych opakowaniach, w barwnej, intensywnej linii graficznej, dzięki czemu zdecydowanie wyróżniają się na sklepowych półkach. Zielony, jaskrawy kolor opakowań, a także znajdujące się na nich kolorowe żarłoczne stworki nieodparcie przyciągają uwagę najmłodszych konsumentów.

Konspol

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Dania gotowe, Mięso, Nuggets, Nuggetsy, Nuggetsy z kurczaka
Piece konwekcyjne w Delikatesach Mięsnych Gzella

W trosce o zapewnienie klientom najwyższych standardów obsługi firma Gzella wprowadziła do swoich wybranych Delikatesów Mięsnych piece konwekcyjne. Dzięki temu...

Zamknij