Nowość! Wędlina bez mięsa VeggieDay

Parówki VeggieDayZnudziła Ci się kanapka z wciąż tą samą szynką? Jesteś wegetarianinem, ale tęsknisz za smakiem wędlin? Czujesz potrzebę ograniczenia mięsa w swojej diecie? A może nie jest Ci obojętny wpływ przemysłu mięsnego na środowisko i swoimi świadomymi wyborami starasz się dawać dobry przykład? Jeśli na chociaż jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, oznacza to, że VeggieDay jest dla Ciebie!

Plastry z brokułami VeggieDay VeggieDay to nowość na polskim rynku, która z pewnością podbije serca tych, którzy lubią poszukiwanie nowych smaków i rozwiązań. Ta wyjątkowa wędlina-nie-wędlina swoją postać i smak zawdzięcza innowacyjnemu składowi, którego integralną częścią jest białko jaja kurzego. Produkt jest odpowiedni dla wegetarian, a także osób na diecie  bezglutenowej.

Kanapka z brokułem

Delikatny smak szynki połączony z charakterystyczną, brokułową nutą? Dlaczego nie! VeggieDay plastry wegetariańskie z brokułami to idealny dodatek do ulubionego śniadania. Oprócz białka jaja kurzego, w swoim składzie zawierają także liofilizowane brokuły. Warzywa i owoce przetwarzane tą metodą zachowują właściwości świeżych roślin. Kanapki z plastrami wegetariańskimi VeggieDay będą smakować wyśmienicie. Ale to nie wszystko – sprawdzą się też np. na pizzy czy w tortilli!

Plastry z papryką VeggieDayPapryka na dzień dobry

Drugim wariantem wędlin VeggieDay są plastry wegetariańskie z papryką. Doskonale zastąpią szynkę w kanapce, nie ustępując jej w niczym smakiem ani jakością. Świetnie sprawdzą się także jako dodatek do sałatek, pity z hummusem czy tostów. Wyprodukowane na bazie białka jaja kurzego, nie zawierają glutenu i laktozy, są także odpowiednie dla wegetarian.

Hot-Dog, ale inny

Hot-dog to niewątpliwie jedno z tych dań, za smakiem którego tęskni przynajmniej część osób niejedzących mięsa. Dzięki parówkom wegetariańskim VeggieDay nie będą musiały z niego rezygnować! Sprawdzą się one doskonale nie tylko w hot-dogach, ale też jako tradycyjne śniadanie, podawane na ciepło z musztardą  czy keczupem. Zachęcamy do wypróbowania pod postacią wrapu z sałatą i paróweczkami, który będzie świetnie smakował zarówno na ciepło, jak i na zimno.

Balcerzak i Spółka

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Balcerzak, Balcerzak i Spółka, Dania wegetariańskie, Parówki, Parówki wegetariańskie, VeggieDay, Wędliny, Wędliny wegetariańskie
Piece konwekcyjne w Delikatesach Mięsnych Gzella

W trosce o zapewnienie klientom najwyższych standardów obsługi firma Gzella wprowadziła do swoich wybranych Delikatesów Mięsnych piece konwekcyjne. Dzięki temu...

Zamknij