Piece konwekcyjne w Delikatesach Mięsnych Gzella

Piece konwekcyjne Delikatesy Mięsne GzellaW trosce o zapewnienie klientom najwyższych standardów obsługi firma Gzella wprowadziła do swoich wybranych Delikatesów Mięsnych piece konwekcyjne. Dzięki temu konsumenci oprócz sprawdzonych Wędlin z Borów Tucholskich mają do wyboru także przepyszne, świeżo przyrządzone dania domowe.

Wybór serwowanych produktów uzależniony jest od asortymentu danego sklepu. Jednak w stałej ofercie klienci mogą odnaleźć ciepłe dania, które sprawdzą się doskonale na każdą okazję i pozwolą skomponować menu dla domowników mających rozmaite upodobania kulinarne. Wśród propozycji aromatycznych potraw przygotowanych z wieprzowiny znajdują się: golonka i boczek pieczony, żeberka w glazurze, a także kotlet mielony faszerowany pieczarkami oraz karkówka i schab w ziołach.

Danie z pieca kurczak GzellaDla wielbicieli mięsa drobiowego oferta jest równie interesująca, gdyż mogą oni wybrać soczyste mięso kurczęce zarówno w postaci całego kurczaka, jak i elementów golonki, skrzydła oraz udek z dodatkiem m.in.: papryki, szynki czy szpinaku, a także pyszną nogę z kaczki. Tak szeroki wachlarz produktów w połączeniu z dostępnymi w ofercie kluskami ziemniaczanymi, kopytkami bądź pełnymi witamin i pożywnymi surówkami pozwala skomponować pełnowartościowy, domowy obiad.

Montaż pieców konwekcyjnych w Delikatesach Mięsnych Gzella to nasza odpowiedź na potrzeby konsumentów. Serwowane z nich dania są przygotowywane na bazie wysokojakościowych mięs firmy Gzella. Dzięki temu możemy jeszcze lepiej przybliżyć klientom ofertę i smak naszych produktów. To również świetne rozwiązanie dla zapracowanych osób, które nie mają czasu codziennie przygotowywać ciepłych posiłków. Dajemy im więc pomysł na pyszne domowe dania, które z pewnością zasmakują całej rodzinie.

– mówi Hanna Lisewska, Prezes Gzella Net.

Pyszne potrawy z pieca oferowane są w następujących Delikatesach Mięsnych Gzella: w Gdańsku przy ul. Balcerskiego 18, w Chełmnie przy ul. Grudziądzkiej 8, w Osielsku przy ul. Centralnej 2, w Toruniu przy ul. Konstytucji 3 Maja 10/11a, w Bydgoszczy przy ul. Kolbego 42/44 i ul. Grunwaldzkiej 43a, w Gryficach przy ul. Wojska Polskiego 76, w Kołobrzegu przy ul. Dworcowej 8, w Starogardzie Gdańskim przy ul. Nagórskiego 5, w Koszalinie przy ul. Andersa 4-6, w Inowrocławiu przy ul. Królowej Jadwigi 19, w Świeciu przy ul. Krausego 1, we Włocławku przy ul. Promiennej 7, w Kosakowie przy ul. Żeromskiego 32, w Kolbudach przy ul. Leśnej 1 i w Elblągu przy ul. 1 Maja 48.

Gzella

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.