13 października podczas gali PRCH Retail Awards poznamy najlepsze centra i sieci handlowe w Polsce

Laureaci Gali PRCH 2015Już 13 października poznamy laureatów najbardziej prestiżowego konkursu dla branży centrów handlowych, PRCH Retail Awards. Rekordowe 80 zgłoszonych projektów walczy w 15 kategoriach konkursowych.

Konkurs PRCH Retail Awards stworzony został przez Polską Radę Centrów Handlowych z myślą o sieciach handlowych, deweloperach, zarządcach, inwestorach i profesjonalistach zajmujących się retail marketingiem. Zwycięzców 7 edycji konkursu PRCH Retail Awards będzie można poznać podczas uroczystej gali, która odbędzie się 13 października. Wydarzenie to rokrocznie gromadzi grupę 400 najważniejszych przedstawicieli branży centrów i sieci handlowych w Polsce.

Bardzo pozytywnym świadectwem dla rynku centrów i sieci handlowych jest fakt, że poddają się one ewaluacji ze strony ekspertów branży stając w szranki w konkursach takich jak PRCH Retail Awards. Pośród innych tego typu wydarzeń konkurs ten wyróżnia merytoryczna, wieloetapowa ocena i szereg wymagających kryteriów, które spełnić muszą zgłaszający się do konkursu aby ich projekt został oceniony i mógł stanąć do ostatecznej rywalizacji o miano najlepszego w danej kategorii.

– mówi Radosław Knap, dyrektor generalny Polskiej Rady Centrów Handlowych.

Polska Rada Centrów Handlowych

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Centra handlowe, Galerie handlowe, Polska Rada Centrów Handlowych, PRCH, PRCH Retail Awards, Radosław Knap, Sieci handlowe, Sklepy
Netto
21 urodziny sieci Netto w Polsce

Pierwszy sklep sieci Netto w Polsce powstał w 1995 roku w Szczecinie. Od tamtej pory polscy konsumenci pokochali produkty dostępne...

Zamknij