Targi Spożywcze w Lesznie – szansą na promocję marek

Targi Spożywcze w LesznieRegionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Lesznie zaprasza firmy z branży spożywczej do wzięcia udziału w jesiennej edycji Targów Spożywczych, które odbędą się 1 października 2016 r.

Pod hasłem „smaki natury” produkty zaoferują ekologiczne gospodarstwa oraz firmy, które w swojej działalności skupiają się na produkcji żywności tradycyjnej, regionalnej i ekologicznej. Tegoroczne targi są dedykowane również branży piwowarskiej. Swoje produkty zaprezentują browary rzemieślnicze i domowi piwowarze. Właściciele food truck’ów będą mogli serwować swoje specjały w akompaniamencie małych browarów.

Organizatorzy zachęcają do udziału firmy działające w branżach np.: mięso i przetwory mięsne, produkty mleczarskie, wyroby piekarnicze, wyroby cukiernicze, przetwory owocowe, przetwory warzywne , napoje bezalkoholowe, małe browary, żywność ekologiczna, food truck, wyroby przemysłu  jajczarsko-drobiarskiego, przetwory rybne, przetwory ze zbóż/makaron, owoce, warzywa i grzyby, produkty tłuszczowe, produkty olejarskie, używki naturalne, zioła i przyprawy, bakalie, miód, produkty pszczelarskie, catering/restauracje.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny, a dla zwiedzających organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Poza możliwością poznania marek spożywczych firm lokalnych i nie tylko, będzie można zakupić i posmakować regionalnych produktów.

Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Lesznie

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.