Miśki Akuku! – rusza promocja żelków

Miśki Akuku!Duża paczka żelków Miśki Akuku! będzie jeszcze większa. Marka Akuku! startuje z letnią promocją konsumencką. Jednocześnie żelki zyskają 9% soku owocowego, a zmianie ulegnie szata graficzna opakowania.

Kultowe żelki Miśki Akuku! będą dostępne w jeszcze większym, limitowanym opakowaniu. Z początkiem lipca startuje promocja Miśków Akuku!. Przy zakupie paczki o gramaturze 180 g konsument otrzyma 15 g produktu gratis, o czym będzie informował komunikat na żółtym tle na froncie opakowania. Letnia promocja potrwa do wyczerpania zapasów.

Akcji promocyjnej dużej paczki żelków Miśki Akuku! towarzyszyć będzie zmiana receptury produktu. Żelki będą jeszcze bardziej smakowite dzięki wzbogaceniu ich o 9% soku owocowego. Odmieniona zostanie również grafika opakowania. Szata graficzna żelków Miśki Akuku! 180 g zostanie ujednolicona z designem Miśków Akuku! 90 g.

Miśki marki Akuku! to żelki z sokami owocowymi, które plasują się wśród najlepiej sprzedających się żelków w Polsce. Soczysty owocowy smak i podobizna misia sprawiają, że są uwielbiane przez dzieci. Nie zawierają barwników, a swój kolor zawdzięczają naturalnym koncentratom roślinnym. Są miękkie i nie wysychają, dzięki czemu efektownie prezentują się w opakowaniu przez cały okres przydatności produktu.

Opakowanie: 180 g + 15 g gratis
Cena: ok. 3,49 zł

Colian

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.