Truskawkowy Mix do śmietany Delecta

Mix do śmietany truskawkowy DelectaDelecta rozszerza portfolio przypraw do ciast i deserów o nową propozycję – Mix do śmietany o smaku truskawkowym – jedyny na rynku produkt, zapewniający sztywną konsystencję ubijanej śmietany oraz nadający jej smak i kolor truskawkowy. Oferta z wysokim potencjałem sprzedażowym nie tylko w sezonie owocowym.

Lato sprzyja konsumpcji lekkich deserów i ciast  z owocami i bitą śmietaną. Mix do śmietany o smaku truskawkowym dodany do 250 ml ubijanej kremówki sprawia, że śmietanka zachowuje sztywną konsystencję, nie podchodzi wodą oraz zyskuje smak i  kolor truskawek (za sprawą naturalnego barwnika).

Dodatkowo mix doskonale zapobiega przesiąkaniu spodów biszkoptowych przez krem lub owoce. Idealnie komponuje się z truskawkami, wyśmienicie sprawdza się również w połączeniu z innymi owocami.

Mix do śmietany o smaku truskawkowym Delecta jest dostępny w tradycyjnym i nowoczesnym kanale dystrybucji od 26 kwietnia br. w sugerowanej cenie detalicznej ok. 0,90 zł/szt za opakowanie 13 g.

Bakalland

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.