Bakalland wprowadza nowe przekąski bakaliowe

Konsumenci uwielbiają nowości. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom marka Bakalland, która wprowadziła na rynek innowacyjną ofertę słodkich i słonych przekąsek, bazujących na wysokiej jakości bakaliach, niezmiennie pochodzących z wyselekcjonowanych plantacji. Przekąski bakaliowe to nowa linia pięciu produktów, które idealnie sprawdzą się w podróży lub jako mała przekąska w trakcie dnia. Przekąski bakaliowe przygotowane przez Bakalland to unikalne produkty, pozwalające stworzyć atrakcyjną ofertę zarówno na półce z przekąskami, jak i w strefie przykasowej.

Bakalie przekąskowe to kategoria nadal bazująca na pochodzących z natury orzechach i suszonych owocach, dzięki czemu idealnie wpisuje się w aktualnie panujące trendy. Nowe produkty Bakalland to dobrze znane i lubiane przez konsumentów żurawina, migdał, orzech arachidowy, kukurydza czy kokos w zupełnie nowej odsłonie i ulubionych przez konsumentów smakach. Intrygujące nazwy oraz atrakcyjne opakowania – Koko Loko, O! Żesz Sezam, Love Las, Cud Miód i Słona Ona – przyciągają wzrok i uwagę konsumenta.

O! Żesz Sezam

Przekąski bakaliowe O żesz sezam BakallandTo prażony orzech arachid owy w miodzie i sezamie. Poręczne, łatwe w otwarciu opakowanie 50 g, idealnie sprawdzi się jako przekąska w podróży, pracy czy w kinie. Prażone orzechy z sezamem to innowacyjne i niezwykle chrupiące połączenie smaków. Co więcej, ciekawa grafika i przyciągająca wzrok nazwa uatrakcyjnią ekspozycję w sklepie. Innowacją Bakalland jest forma podania orzecha arachidowego – najpopularniejszego w segmencie bakalii dosmaczanych – w słodkiej odsłonie: muśniętego miodem i otoczonego chrupiącym sezamem.

Sugerowana cena: 2,59 zł.

Cud Miód

Przekąski bakaliowe Cud Miód BakallandTo kuszące smakiem połączenie prażonych orzechów nerkowca z miodem oraz prażonej kukurydzy również z dodatkiem miodu. Cud Miód odpowiada na dynamiczne wzrosty segmentów nerkowca i kukurydzy. Oferta, o popularnym w kategoriach słodyczy i przekąsek słodkim smaku miodu, będzie znakomitym uzupełnieniem strefy przykasowej i unikalną propozycją impulsową.

Sugerowana cena: 3,99 zł.

Koko Loko

Przekąski bakaliowe Koko Loko BakallandW przyciągającym wzrok, 50-gramowym opakowaniu znajdziemy egzotyczne i innowacyjne połączenie prażonych orzechów nerkowca z kawałkami kokosa oraz niebiańską kostkę kokosową oblaną mleczną czekoladą. Popularny w kategorii słodyczy smak kokosa w połączeniu ze słodyczą czekolady jest doskonałą przekąską impulsową. Małe i kolorowe opakowanie idealnie sprawdzi się w podróży.

Sugerowana cena: 3,99 zł.

Love Las

Przekąski bakaliowe Love Las BakallandTo innowacyjne połączenie żurawiny dosładzanej sokiem z jagód oraz migdałów muśniętych białą czekoladą w otoczce z owoców leśnych. Niespotykana na rynku odsłona dynamicznych i jednych z największych segmentów bakalii w Polsce z pewnością przypadnie do gustu Konsumentom szukającym słodkiej, a jednocześnie zdrowszej przekąski. Intrygująca nazwa Love Las i kolorowe opakowanie przyciąga wzrok konsumenta i będzie idealnym uzupełnieniem ekspozycji sklepowej.

Sugerowana cena: 3,99 zł.

Słona Ona

Przekąski bakaliowe Słona Ona BakallandProdukt bazujący na wysokiej jakości kukurydzy z Hiszpanii oprószonej solą morską. Jednorazowa porcja on the go w łatwym w otwarciu opakowaniu 50 g idealnie sprawdzi się w strefie przykasowej jako produkt impulsowy, bądź wyróżniające uzupełnienie półki przekąskowej. Ta chrupiąca, bardzo popularna na południu Europy przekąska to jednocześnie idealny produkt do cross lokalizacji w strefach z między innymi: napojami czy też alkoholami.

Sugerowana cena: 2,59 zł.

Przekąski bakaliowe marki Bakalland to spójna i unikalna oferta aż pięciu słodkich i słonych wariantów smakowych, dająca możliwość aranżacji atrakcyjnych wizualnie i produktowo bloków ekspozycyjnych. Jednorazowa porcja w małym i łatwym w otwarciu opakowaniu 50 g, a także niewielki koszt jednorazowy powodują, że oferta Snack Attack doskonale sprawdzi się w strefie przykasowej jako szybko rotujące produkty impulsowe. Ponadto, kolorowe opakowania w ekspozycyjnych kartonach dwufaceowych pozwolą na stworzenie atrakcyjnej ekspozycji w sklepie. Produkty dostępne są również w wersji clip strip, co umożliwia dowolną crosslokalizację produktów np. w strefach z napojami, alkoholami, prasą, odzieżą sportową – wszędzie tam, gdzie można wywołać impulsową potrzebę zakupową.

Bakalland

1 koment.

  • Iwona Szeląg
    23 Sie 2016 | URL komentarza | Odpowiedz

    Super pomysł, ciekawa przekąska i na pewno nazwy przyciągają do zakupu. Ja osobiście polubiłam love las!

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Bakalland, Producent przekąsek, Przekąski, Strefa kasy
Nowa Mieszanka keksowa od Bakalland

Mieszanka keksowa to nowa propozycja od firmy Bakalland. Firma urozmaiciła swoją ofertę o jednorazową porcję mieszanki keksowej, wzbogacając tym samym...

Zamknij