Wiosenna POLOteria organizowana przez POLOmarket

POLOteria POLOmarketJuż kolejny raz POLOmarket organizuje wielką akcję POLOteria. Wiosenna edycja to ponad 80 000 atrakcyjnych nagród – do wygrania są m.in. galanteria skórzana firmy Batycki, sprzęt AGD, bony do POLOmarketu, a także samochód Volkswagen POLO. Na klientów sieci czeka 3,5 miliona zdrapek do odebrania w sklepach POLOmarketu od 6 do 19 kwietnia br.

Tegoroczna wiosenna POLOteria jest skierowana do wszystkich klientów sieci. Aby wziąć w niej udział, wystarczy zrobić zakupy za 20 zł lub kupić produkty oznaczone plakatem „Kup – otrzymasz zdrapkę”. Każda zdrapka to szansa na natychmiastową wygraną lub możliwość uczestnictwa w losowaniu nagrody głównej – samochodu VW POLO.

Nasza ubiegłoroczna urodzinowa POLOteria cieszyła się wielką popularnością wśród klientów, dlatego zdecydowaliśmy się na wznowienie akcji. Przygotowaliśmy bardzo atrakcyjne nagrody. Jesteśmy przekonani, że zachęcą one naszych klientów do wzięcia udziału w Wiosennej POLOterii.

– mówi Krzysztof Szultka, dyrektor marketingu w POLOmarkecie.

Pod zdrapkami znajdują się symbole nagród, które będą do odebrania w sklepie, w tym torebki i portfele Batycki w różnych kolorach, suszarki do włosów, opiekacze, czajniki i tostery marki Zelmer, a także wyciskarki Bosch, bony oraz wafelki lub kod do zarejestrowania na stronie www.POLOteria.pl, dający szansę gry o samochód – niezawodny i ekonomiczny VW POLO.

Szczegóły dotyczące Wiosennej POLOterii oraz regulamin loterii znajdują się na stronie www.POLOteria.pl. Akcja promocyjna będzie prowadzona od 6 do 19 kwietnia br. we wszystkich sklepach sieci. Organizatorem loterii jest Smolar Agencja Promocyjno-Reklamowa Sp. z o.o.

POLOmarket

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.