Schrup jajko na Wielkanoc

Vafini

fot. Vafini

Kochamy świętować. Kochamy też jeść. Święta Wielkiej Nocy nieodmiennie kojarzą się z radością, wiosną i hojnie zastawionym stołem. W polskiej tradycji wielkanocnej królują żury, domowe kiełbasy, pasztety, baby, mazurki i … jaja. W każdej postaci. Dzięki waflowym foremkom Vafini® możemy wykreować pyszną i wykwintną przystawkę lub danie główne. Zgodnie z zasadą marki – ma być prosto, szybko i bez zmywania talerzy.

Vafini to waflowe foremki w kształcie połówki jaja. Jadalne foremki wypiekane są bez udziału konserwantów, sztucznych barwników, aromatów i cukrów, co gwarantuje najwyższą jakość produktu. Vafini to lekkie połączenie odrobiny maki pszennej, oleju i białka jaja kurzego. Jedna porcja waflowego jaja to zaledwie 10 kcal. Wafelki zawierają także dużą ilość cennego przy odchudzaniu błonnika pokarmowego, który wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego. Każda foremka została zaprojektowana w specjalnej technologii umożliwiającej stabilne postawienie jajka na talerzu (spłaszczone od dołu).

Nadziany jak… Vafini

Vafini dostępne są w opakowaniach zawierających 16 sztuk jadalnych foremek. Każdy wafelek waży około 2 gram i może pomieścić „na płasko” 22 ml farszu. Nowoczesna, kolorowa szata graficzna opakowania sprawia, iż Vafini łatwo odnaleźć na sklepowej półce wśród wafli i pieczywa. Na każdym opakowaniu producent zamieścił tabelę z wartościami odżywczymi produktu i przepisy na dania z użyciem waflowych foremek. Aby zadowolić gusta konsumentów mamy więc cztery wersje potraw – tradycyjnej, na szybko, wykwintnej i na słodko.

Nudne Święta? Nigdy w życiu…

Foremki waflowe Vafini stworzone są do szybkiego nadziania ich ulubionym farszem. Możliwości są nieograniczone. Na Święta Wielkiej Nocy idealne będą farsze z sałatek jajecznych i warzywnych, a nawet z jajecznicy. Doskonałe również w wersji z farszem tatarskim, łososiem, anchois, ze szpinakiem, z bukietem ulubionych ziół czy z wytwornymi serami. Najmłodsi z pewnością ucieszą się z nadzienia w postaci bitej śmietany z owocami czy bakaliami. Vafini jest idealnym rozwiązaniem na wszelkie spotkania przy stole. W miejscu, gdzie możemy spotkać z ludźmi których lubimy, podać im to co pyszne i porozmawiać na każdy temat. Po prostu Vafini… Smacznego.

Cena w sklepie:

Vafini – waflowe foremki (opakowanie 16 szt. – 34 gram): 5,49zł

Do nabycia na terenie całego kraju w handlu nowoczesnym. Sprzedaż autoryzowana w sieci Rossmann i Bomi.

Vafini

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.