Ciastka HIT w stylu Retro

Ciastka HIT Milky Retro TasteKultowe ciastka HIT firmy Bahlsen Polska dostępne są już w sprzedaży w nowej limitowanej odsłonie na rok 2016.

Po ogromnym sukcesie produktów sezonowych nawiązujących do popularnych deserów, marka sięga po klasyczny smak z przeszłości.

Nowość HIT Milky o smaku mleka skondensowanego w koncepcie RETRO mocno nawiązuje do modnych ostatnio czasów PRL-u.

Zastosowana estetyka minionych lat przykuje uwagę konsumentów przy sklepowej półce. Produkt otrzyma wsparcie BTL w postaci ekspozytorów inspirowanych kształtem kultowej tuby oraz wobblerów w wymiarze 3D.

Ciastka HIT w wersji Milky Retro Taste będą także promowane na profilu marki na Facebooku. Dodatkowo na stronach serwisu retro.pewex.pl HIT Milky otrzyma dedykowane wsparcie.

Cena: ok. 4,99 zł za opakowanie 220 g

***

O firmie Bahlsen Polska

Początki firmy sięgają roku 1993, kiedy to Grupa Bahlsen podjęła decyzję o rozszerzeniu swojej działalności na rynki wschodnie i przejęła ówczesne Skawińskie Zakłady Koncentratów Spożywczych. Kilkunastoletnia historia zaangażowania kapitałowego, produkcyjnego i rynkowego w Polsce, kilkadziesiąt milionów euro inwestycji w bazę produkcyjną, jej rozwój, a także rynek zaowocowały wieloma sukcesami.
Dzisiaj firma może pochwalić się bogatym portfolio produktów międzynarodowych marek HIT i Leibniz oraz krajowej marki Krakuski, która w roku 2009 stała się marką numer jeden na polskim rynku ciastek. Bahlsen Polska jako stale rozwijające się i dynamiczne przedsiębiorstwo nieprzerwanie inwestuje zarówno w nowoczesny sprzęt produkcyjny i technologie oraz przede wszystkim w pracowników. Jak cała Grupa Bahlsen kładzie również duży nacisk na zachowanie światowych standardów, czego potwierdzeniem są uzyskane certyfikaty ISO 9001:2000, IFS oraz BRC.

Bahlsen Polska

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.