Owocowe jogurty typu greckiego marki Piątnica

Jogurty typu greckiego - truskawkowy z owocami leśnymiLinia jogurtów typu greckiego od OSM Piątnica została wzbogacona o kolejne wersje smakowe. Tym razem do bogatego portfolio firmy dołączyły jogurty typu greckiego zmiksowane z owocami – truskawkowy z owocami leśnymi oraz truskawkowy z poziomkami. Co ważne w składzie produktów znajdziemy wyłącznie mleko i delikatnie słodzone owoce. Takie unikalne połączenie to nowość na rynku jogurtów owocowych w Polsce.

Jogurty typu greckiego – czyli skład(owe) sukcesu

Współcześni konsumenci to przede wszystkim konsumenci coraz bardziej świadomi, którzy podejmując decyzję zakupową zwracają uwagę na jakość wybieranych produktów.

W odpowiedzi na oczekiwania klientów OSM Piątnica proponuje produkty zarówno smaczne, jak i zdrowe. Najlepszym przykładem są nowości w ofercie firmy – owocowe jogurty typu greckiego –  truskawkowy z owocami leśnymi oraz truskawkowy z poziomkami. Nowe kompozycje to gwarancja wyjątkowego i  naturalnego smaku. Wszystko za sprawą starannie dopracowanej receptury oraz wysokich walorów odżywczych.

Reklama TV

Owocowe jogurty typu greckiego w swoim składzie nie posiadają barwników, zagęstników, aromatów, konserwantów, wzmacniaczy smaku, syropu glukozowo – fruktozowego czy mleka w proszku. Niepowtarzalny smak to zasługa jedynie mleka i lekko słodzonych owoców. Delikatne i kremowe jogurty doskonale sprawdzą się jako pyszna i wartościowa przekąska tak dla dzieci, jak i dorosłych. Będąc smacznym i lekkim deserem znajdą też sympatyków wśród miłośników słodkich smaków.

Owocowe jogurty typu greckiego to propozycja dla osób ceniących jakość produktów nabiałowych. Powstałe zgodnie z zasadami „czystej etykiety” idealnie wpisują się  w trend naturalnego odżywiania, istotny z punktu widzenia konsumentów.

Wersje smakowe:

  • truskawkowy z owocami leśnymi
  • truskawkowy z poziomkami

Cena: ok. 1,60zł/150g

OSM Piątnica

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.