SPAR otwiera nowy sklep w Milczanach

Sklep Spar Milczany

SPAR w Milczanach

Sieć polskich sklepów spożywczych SPAR uruchomiła kolejną placówkę. Sklep o powierzchni 290m² i formacie SPAR otwarto w miejscowości Milczany.

Mimo, że Milczany to niewielka miejscowość położona w powiecie sandomierskim, w województwie świętokrzyskim, oferta sklepu SPAR nie różni się niczym od placówek SPAR zlokalizowanych w większych miastach. Placówka w Milczanach to nowoczesny obiekt, zaaranżowany specjalnie z myślą o wygodzie klientów, dopasowany do ich potrzeb i pozwalający na komfortowe zakupy.

W ofercie sklepu znajdują się wysokiej jakości produkty dostępne w dziale nabiałowym, piekarniczo-cukierniczym, owocowo-warzywnym, mięsno-wędliniarskim oraz przemysłowo-chemicznym. Sklep oferuje także możliwość skorzystania z punktu gastronomicznego w oferowanym franczyzobiorcom przez sieć koncepcie Bistro. Na miejscu wypiekane jest również pieczywo – franczyzobiorcy sieci coraz częściej korzystają z tej oferty.

Placówka zlokalizowana jest przy jednej z głównych ulic w miejscowości.

Sklep w Milczanach podobnie jak pozostałe sklepy SPAR oferuje również produkty marki własnej SPAR oraz wprowadzonej w 2013 roku marki Lubię, które stanowią istotny element przewagi konkurencyjnej sieci SPAR.

Placówka w Milczanach to już nasz siódmy sklep SPAR. W sieci, która w całości opiera się na polskim kapitale czujemy się pewnie i bezpiecznie, dlatego zdecydowaliśmy się rozwijać nasze sklepy we franczyzie SPAR.

– podsumowuje jeden z właścicieli sklepu Sebastian Kosiorowski.

SPAR

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Sieci handlowe, SPAR
Sieć Mila świętuje 1 urodziny

Na początku ubiegłego roku swoją działalność rozpoczęła sieć supermarketów Mila, należąca do spółki market-Detal. Z okazji swoich 1. urodzin, sieć supermarketów...

Zamknij