POLOmarket otwiera sklep w Zawierciu

POLOmarket25 listopada o godz. 8.00 przy ul. Piłsudskiego 19 w Zawierciu zostanie otwarty nowy sklep polskiej sieci POLOmarket. Otwarciu towarzyszyć będą konkursy dla klientów, słodkie niespodzianki, degustacje oraz promocje na wybrane produkty.

Supermarket w Zawierciu znajduje się na parterze pasażu handlowego. Sklep jest wyposażony w klimatyzację. Powierzchnia handlowa nowego POLOmarketu to około 650 m2. Sklep będzie prowadził sprzedaż szerokiego asortymentu produktów, zarówno żywnościowych, jak i przemysłowych. POLOmarket wyróżnia się na tle konkurencji bogatą ofertą produktów świeżych – w sklepie znajdą się stoiska z owocami i warzywami, nabiałem, ciastami oraz wędlinami i mięsem, porcjowanymi, krojonymi i pakowanymi na życzenie klienta. Dostępny będzie również alkohol.

W dniu otwarcia, czyli 25 listopada, na pierwszych 100 klientów POLOmarketu czekają słodkie upominki. W godz. 8.00 – 14.45 prowadzony będzie również konkurs pod hasłem „Oszacuj, ile mam w środku!”. Zadanie konkursowe polega na odgadnięciu łącznej wartości produktów wyeksponowanych w przezroczystej urnie na terenie sklepu. Swoją propozycję odpowiedzi może zgłosić każda osoba pełnoletnia, która 25 listopada zrobi w nowo otwartym zawierciańskim POLOmarkecie zakupy za minimum 20 złotych. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone o godz. 15.00, nagrody otrzyma 30 osób, które podadzą najbardziej zbliżoną łączną wartość produktów znajdujących się w urnie.

Nagrodami w konkursie są bony zakupowe o wartości 500, 100 i 50 złotych oraz sprzęt AGD.

Ponadto klienci, którzy w dniu otwarcia wykażą się wiedzą o POLOmarkecie, zostaną nagrodzeni paczkami ze słodyczami.

POLOmarket przy ul. Piłsudskiego 19 otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach 7.00-21.00, natomiast w niedzielę w godzinach 9.00-19.00. Sklep jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych oraz matek z wózkami dziecięcymi, ponieważ w wejściu nie ma żadnego progu, a boksy kasowe są szerokie. Dla klientów przygotowano przestronny parking, mieszczący około 50 samochodów.

W sklepie znalazło zatrudnienie 26 osób, głównie mieszkańcy gminy Zawiercie i okolicznych miejscowości.

POLOmarket

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.