Otwarcie POLOmarketu w Janikowie

POLOmarket Janikowo23 października o godz. 8.00 przy ul. Przemysłowej 5 w Janikowie, po uroczystym przecięciu wstęgi, otwarty zostanie nowy sklep polskiej sieci POLOmarket. Swój udział w uroczystości zapowiedzieli przedstawiciele lokalnych władz. Otwarciu towarzyszyć będą konkursy dla klientów, słodkie niespodzianki, degustacje oraz atrakcyjne promocje.

Supermarket w Janikowie znajduje się w nowo wybudowanym budynku wolnostojącym, wyposażonym w klimatyzację. Powierzchnia handlowa nowego POLOmarketu to ponad 600 m2 – będzie to zatem jedna z największych placówek sieci. Sklep będzie prowadził sprzedaż szerokiego asortymentu artykułów, zarówno żywnościowych, jak i przemysłowych. POLOmarket wyróżnia się na tle konkurencji bogatą ofertą produktów świeżych – w sklepie znajdą się stoiska z owocami i warzywami, nabiałem, ciastami oraz wędlinami i mięsem, porcjowanymi, krojonymi i pakowanymi na życzenie klienta. Dostępny będzie również alkohol.

Ze względu na to, że otwarcie w Janikowie jest ważnym wydarzeniem (sklep jest bowiem usytuowany niedaleko Centrali POLOmarketu), świętowanie potrwa dwa dni. Na pierwszych 100 klientów czekają słodkie upominki. Prowadzony będzie również konkurs pod hasłem „Oszacuj, ile mam w środku!”. Zadanie konkursowe polega na odgadnięciu łącznej wartości produktów wyeksponowanych w przezroczystej urnie na terenie sklepu. Swoją propozycję odpowiedzi może zgłosić każda osoba pełnoletnia, która 23 października w godzinach 8.00-16.00 zrobi w nowo otwartym janikowskim POLOmarkecie zakupy za minimum 20 złotych. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone następnego dnia – w sobotę – o godz. 15.00. Nagrody otrzyma 30 osób, które podadzą najbardziej zbliżoną łączną wartość produktów znajdujących się w urnie. Po odbiór nagrody należy zgłosić się osobiście, podczas prezentacji laureatów.

Nagrodami w konkursie są bony zakupowe o wartości 1000, 100 i 50 złotych oraz sprzęt AGD.

POLOmarket w Janikowie czynny będzie od poniedziałku do soboty w godzinach 7.00-21.00, natomiast w niedzielę w godzinach 8.00-20.00. Dla klientów przygotowano przestronny parking. Sklep jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych oraz matek z wózkami dziecięcymi, ponieważ w wejściu nie ma żadnego progu.

W nowym sklepie sieci POLOmarket znalazło zatrudnienie 26 osób, głównie mieszkańców gminy Janikowo i okolicznych miejscowości. Docelowo sklep zatrudni około 30 pracowników.

W uruchomionym obiekcie, nie licząc samego POLOmarketu, 23 października otworzą się także inne punkty handlowo-usługowe: apteka, cukiernia „Staropolska”, fryzjer, kwiaciarnia i salonik prasowy. W późniejszym czasie uruchomiony zostanie sklep Pepco.

O otwarciu janikowskiego POLOmarketu usłyszeć będzie można w lokalnej rozgłośni Radio Zet Gold Inowrocław oraz poprzez reklamę mobilną.

Również 23 października zostanie otwarty sklep w Toruniu, który w ostatnim czasie przechodził remont. Sklep usytuowany jest w pasażu handlowym przy ul. Konstytucji 3 Maja 10. Tutaj także dla klientów przygotowano atrakcyjne niespodzianki – konkursy i degustacje.

POLOmarket

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.