Polskie, Włoskie i Hiszpańskie smaki serków topionych marki Lactima

Ser topiony w kubeczku włoskie zioła LactimaSzukając specjału, który z powodzeniem wzbogaci nasze codzienne menu, warto sięgnąć po linię serków topionych w kubeczku marki LACTIMA. Każdy z produktów stanowi połączenie wygody oraz delikatnej, kremowej konsystencji, która dzięki wyrazistym dodatkom i przyprawom pozwoli nam na nowo poznać polskie, włoskie i hiszpańskie smaki.

Trzy oblicza smaku

Poza świeżymi składnikami kluczem do pysznego posiłku są umiejętnie dobrane przyprawy, dzięki którym potrawa nabiera bardziej wyrazistego charakteru. Z serami topionymi w kubeczkach marki LACTIMA możemy zarówno podczas śniadania, lunchu, jak i kolacji odkrywać na nowo pełnię polskich smaków, a także delektować się szczyptą aromatów znad Morza Śródziemnego. Trzy dostępne warianty pozwolą każdego dnia nadać spożywanym daniom oryginalny wyraz.

Z serkiem Polskie Warzywa skosztujemy kompozycji bazującej na rodzimych smakach. Propozycja Włoskie Zioła przeniesie nas z kolei do słynącej z Ser topiony w kubeczku polskie warzywa Lactimaaromatycznych ziół Italii. Dla wielbicieli odważnych połączeń przygotowany został natomiast wyrazisty serek Hiszpańskie Przyprawy. Wszystkie produkty z linii dla ułatwienia zamknięto w poręcznych kubeczkach, dzięki czemu możemy cieszyć się ich smakiem w dowolnej chwili mając pewność, że na długo zachowają świeżość i wartości odżywcze.

Sięgając po serki topione w kubeczku marki LACTIMA w dowolnym miejscu i momencie możemy cieszyć się smakami z różnych zakątków świata. Dzięki nim nie tylko przygotujemy przepyszne kanapki, ale też szybko stworzymy zaskakujące w smaku koktajlowe przystawki. Ser topiony w kubeczku hiszpańskie przyprawy LactimaNiezależnie od tego, czy wybierzemy serek Polskie Warzywa, Włoskie Zioła, czy Hiszpańskie Przyprawy, będziemy mogli urozmaicić nasze menu wzbogacając je o nowe smaki.

Sery topione w kubeczku Polskie Warzywa, Włoskie Zioła, Hiszpańskie Przyprawy marki LACTIMA:

  • Opakowanie (masa netto): 150 g
  • Sugerowana cena: 2,95 – 2,99 zł/szt.

Lactima

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.