18 urodziny POLOmarketu

18 lat POLOmarketW związku z 18 urodzinami POLOmarket przygotował dla swoich klientów wiele atrakcji, w tym wielką, jubileuszową loterię „Dziękujemy i rozdajemy 150 000 nagród!”. Do wygrania są między innymi 4 samochody Volkswagen POLO, sprzęt elektroniczny, markowe torebki Batycki oraz wiele innych – w sumie ponad 150 000 – nagród. Oprócz loterii na klientów w sklepach czeka także urodzinowa oferta, czyli zestaw atrakcyjnych promocji.

W tym roku POLOmarket obchodzi 18 urodziny. Na sukces sieci i jej wizerunek – jako dojrzałej i świadomej swojej roli firmy – wpłynęli nie tylko jej pracownicy, ale także, a może przede wszystkim, klienci, którzy od 18 lat pozostają wierni marce.

Chcemy, aby wszyscy nasi klienci świętowali razem z nami „pełnoletniość” naszej sieci. Dlatego przygotowaliśmy dla nich wiele atrakcji, w tym urodzinową loterię oraz specjalną ofertę promocyjną. Mamy nadzieję, że już sam uroczysty wystrój sklepów wprowadzi naszych klientów w dobry humor.

– mówi Krzysztof Szultka, dyrektor marketingu w POLOmarkecie.

Aby wziąć udział w loterii, wystarczy zrobić zakupy za 20 zł lub kupić produkty oznaczone symbolem urodzinowego balonika. Wówczas klient otrzyma zdrapkę, pod którą ukryte są nagrody natychmiastowe, w tym kilkaset markowych torebek Batycki lub kod do zarejestrowania

na stronie www.POLOteria.pl dający szansę gry o samochody – 4 VW Polo. Szczegóły loterii poza materiałami POS w sklepach komunikowane są na stronie www.POLOteria.pl.

Dodatkowo POLOmarket przez miesiąc kusić będzie cenowymi hitami – produktami w specjalnych urodzinowych promocjach. Na sklepowych półkach w promocyjnych cenach pojawi się łącznie kilkaset produktów – co tydzień inna grupa. Więcej informacji można znaleźć w gazetkach sieci.

Urodziny POLOmarketu i towarzyszące im atrakcje są wspierane kampanią ATL i BTL. Jubileusz obchodzony będzie od 7 października do 3 listopada.

POLOmarket

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Krzysztof Szultka, POLOmarket
Otwarcie POLOmarketu w Bełchatowie

23 września o godz. 8.00 przy ul. Wojska Polskiego 57 w Bełchatowie zostanie otwarty nowy sklep polskiej sieci POLOmarket. Otwarciu...

Zamknij