Na drodze do sławy z Mokate

Mokate na drodze do sławy

fot. Mokate

Idea konkursu „Od kawy do sławy” zaczyna się materializować. Finalistki konkursu organizowanego pod egidą „Mokate Cappuccino One Cup” pojawiły się w telewizyjnym programie „Co za tydzień”, emitowanym przez TVN w dniu 18 marca br. (z powtórką).

Piękne dziewczyny, ambasadorki pięciu odmian mokatowskiego cappuccino (Belitta, Fitiana, Inergina, Vitiene, Balancita), błyszczały także w rozmowie i na profesjonalnym wybiegu; najpierw w krakowskim centrum handlowym Bonarka – Palmiarnia, potem na specjalnym party z pokazem mody w „Baroque”. Obradująca w jury, pani Sylwia Mokrysz (członek zarządu Mokate) zwróciła uwagę, że tytuł ambasadorki marki, to także nagroda dająca finalistkom szansę zaistnienia w przestrzeni medialnej i być może – okazję do wyboru interesującego zajęcia w świecie mody.

Słyszeliśmy także wypowiedź pana Andrzeja Krzywego (lidera De Mono), który oceniając wypowiedzi kandydatek stwierdził, że nie chodzi „o gadkę-szmatkę”, ale o sensowne przedstawienie życiowych celów, stosunku do otaczającego nas świata, itp. W jego ocenie finalistki sprostały temu zadaniu.

Tremę kandydatek dostrzegali panowie Mariusz Brzozowski i Marcin Paprocki, kreatorzy mody, którzy zapewniali, iż w jury dokładali wszelkich starań, by werdyktem nie skrzywdzić żadnej z ubiegających się o tytuł kandydatek.

W sumie relacja filmowa oddała nieco z atmosfery tego wydarzenia, pokazała jego rozmach i zapewne zaostrzyła także apetyty telewidzek na kolejne, atrakcyjne propozycje konkursowe Mokate.

Mokate

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Bonarka City Center, Cappuccino, Kawa, Konkurs, Mokate, Mokate Cappuccino, Mokate Cappuccino One Cup, Na drodze do sławy
Nescafe Dolce Gusto
Marka NESCAFÉ DOLCE GUSTO podjęła współpracę ze spółką Cursor

Należąca do firmy Nestlé marka NESCAFÉ DOLCE GUSTO powierzyła spółce Cursor, należącej do Grupy Outsourcing Experts, kompleksową obsługę sklepu internetowego www.dolce-gusto.pl....

Zamknij