Sieć Mila otwiera kolejne placówki handlowe

Mila SupermarketSieć supermarketów spożywczych Mila poszerza swoją działalność o nowe sklepy. Kolejne placówki handlowe powstaną dla mieszkańców Baboszewa oraz Piły, a swoje otwarcia będą świętować 3 października br. Z tej okazji zostało zaplanowanych wiele atrakcji oraz miłych niespodzianek, które będą czekać na klientów tego dnia. Obecnie na terenie Polski funkcjonuje 185 supermarketów Mila, o średniej powierzchni 500m2.  Spółka planuje prężny rozwój firmy, rocznie powstawać będzie ponad 30 nowych placówek handlowych. 

Supermarket Mila w Baboszewie został zlokalizowany przy ulicy Odrodzenia 2A. Prace nad adaptacją tego obiektu rozpoczęły się na początku czerwca br. Kolejny supermarket sieci Mila, który zostanie otwarty również 3 października br.,  znajduje się w Pile przy Alei Poznańskiej 95. Budowa tego obiektu ruszyła z początkiem lipca br. Wszelkie prace związane z wyposażeniem i aranżacją wnętrz oraz zatowarowaniem obydwu sklepów, zgodnie ze strategią i standardami panującymi w sieci, zakończyły się w pierwszej połowie września br. Na terenie dwóch obiektów został zaplanowany parking samochodowy dla klientów oraz miejsce na stojaki rowerowe.  Docelowo w obydwu lokalizacjach zatrudnienie znajdzie łącznie 54 osoby.

Supermarkety Mila, to miejsce przyjazne klientom, w którym codziennie dostępny jest szeroki asortyment świeżej żywności, dopasowany do potrzeb klientów. Wśród ponad 6000 artykułów, klienci znajdą wszystko czego potrzebują w jednym miejscu. Sklepy Mila
to warzywniak, cukiernia i sklep mięsny, pod jednym dachem z miłą obsługą i wyjątkowymi promocjami. Supermarkety Mila otwarte są od poniedziałku do soboty w godzinach 6:30-21:30 oraz w niedziele w godzinach 10:00-19:30.

Więcej informacji na temat sieci supermarketów Mila, można znaleźć na stronie internetowej www.mila.pl, na Facebooku, jak również w gazetce promocyjnej.

market-Detal

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Mila, Mila Baboszewo, Mila Piła, Otwarcie supermarketu, Sieci handlowe
Nowe sklepy SPAR Express

Sieć Polskich Sklepów Spożywczych SPAR uruchomiła w ostatnim czasie trzy nowe placówki. Dnia 11 września nastąpiło otwarcie sklepu w Krakowie...

Zamknij